Minecraft kasma sorunu Windows Xp Service Pack 2 Yardım !!!

birilant56

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Minecraftı Yükleyeli 4 Gün Oldu Ve Oyun Gerçekten Çok Zevkli Ama Benim Bilgisayarımda Aşırımı Kasma Var Optifine Yükledim Biraz Kasması Azaldı Ama Yinede Büyük Maplarda Felan Kasıyor İnternette Çok Araştırdım Javaya Ramde Verdim Yinede Olmadı 1.5 Gm Ram Var Pc de Ne Kadar Ekran Kartı Ayarı ram Ayarı Varsa Yaptım Yinede Olmadı Oyun İçindeki Video Ayarlarınıda Yaptım Olmadı Buna Bir Çözüm Bilen varmıMod Veya Program Bilen Şimdiden Çok Teşekkürler Arkadaşlar İyi Günler ...

birilant56

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Valla şu an Pc Başında Değilim Ama Çok Eski Bir Bilgisayar Ve O Kadar İyi Değil Ekran Kartı Markası İntel Ama

birilant56

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Neden Forge Kullanmıyım[DOUBLEPOST=1409170952,1409170862][/DOUBLEPOST]Bugün Kurmuştum Onu Siliyimmi

birilant56

Marangoz
En iyi cevaplar
0
forgeyi yuklemedikten once yine kasiyordu cozumunu bilen varmi optifineden baska fps cok az arasira 1-10 arasina dusuyor

birilant56

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sizce minecraftin hangi surumu en az kasar ona gore bircsurumumu idiriyim optifine bende 1.7.2 ve 1..7.9da yuklu sizin bildiginiz en az kasan bir minecraft surumu varsa bilgilendirirmisiniz

birilant56

Marangoz
En iyi cevaplar
0
needen optifine profilinde oynuyimki premiumum kendi uyeligine bounty kasiyorum geneldede skinim de yok simdi ondanda donar diye yapnadim

birilant56

Marangoz
En iyi cevaplar
0
RRedshock benim Minecraftta Forgeden once optifine yindede kullaniyordum Ve yinede Kasiyordu Bildiginiz Optifine Den Baska Fps Arttiran Mod Veya Program Biliyormusunuz

birilant56

Marangoz
En iyi cevaplar
0
vok tesekkurler recshock bunu bi yarin sabah deniyim yardimlariniz ivin cok teselkurler[DOUBLEPOST=1409222975,1409176156][/DOUBLEPOST]O Verdiğiniz Siteden İndrdim Ama Nasıl Kurailirim Bilmiyorum Biraz Araştrıdım Kurma Olayını Forge İstiyor Diğer Adamların Yaptığına Göre başka Bir Bildiği Olan Sorun hala Çözülmedi[DOUBLEPOST=1409233552][/DOUBLEPOST]Konu Güncel

OyuncuEfe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Optifine 1.7.2 1103 Sürümünü İndirmeni Tavsiye Ediyorum. :)

nbreys

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim eski pc gibi :D

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi