MİNECRAFT KASIYOR !!!! (BİLGİSAYARIN ÖZELLİKLERİNİ YAZDIM)

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Pek işe yararmı biliyom ama optifine yükleyip multicore renderi aç işlemcinin diğer çekirdeklerini kullanır render için çok fayda eder

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
yeni yeni yüklediyseniz minecraftı PC Alışmadıgı için kasabilir.
Javanızın kaç bit olduguna bakın. işletim sisteminiz x64 Yani x64 Java Yüklemelisiniz.
Gelişmiş OpenGL'yi Kapatın.
Görüş Mesafesini Normal Yapın.
Performans Maksimum FPS Yapın.
Sunucu Doku Paketleri Ve Vsync'yi Kapatın.
kullanıcı arayüz ölcegini normal yapın.
yumuşak Işıklandırmayı kapatın.
hala kasar ise Bulutlarıda kapatın.

Tamamen Kendi MC Ayarlarımdam bakarak yazdım.[DOUBLEPOST=1382444603,1382444568][/DOUBLEPOST]Hala Kasarsa Görüş Mesafesini Kısa Veya Küçücük yapın.

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Intel Ekran Kartının Bu Tür Sorunları Var Malesef
NOT: Benim Bilgisayarım
Intel Core i5 650 @3.20
Ati Raedeon HD 4650
6GB Ram (Minecraft İçin 4GB)
Bu Sistemle Shader Mod (SEUS v.10 ULTRA) İle 128Bit (Flows HD) Resorcuepacki Aynı Anda Kasmadan Çalıştırıyorum.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Intel Ekran Kartının Bu Tür Sorunları Var Malesef
NOT: Benim Bilgisayarım
Intel Core i5 650 @3.20
Ati Raedeon HD 4650
6GB Ram (Minecraft İçin 4GB)
Bu Sistemle Shader Mod (SEUS v.10 ULTRA) İle 128Bit (Flows HD) Resorcuepacki Aynı Anda Kasmadan Çalıştırıyorum.
hava mı atıyon yani?

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Hava Atamam Çünkü Ekran Kartını Araştırırsan İyi Olmadığını Göreceksin Ama Sırf ATI Olduğu İçin Shader Modu Kaldırıyor.
nvidia olmasa kaldırmayacak demek sen şu shaderi benim mcye kursana :D[DOUBLEPOST=1382629082,1382629045][/DOUBLEPOST]kaç fps alıyorsun merak ettim en fazla 15 dir zaten

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Kardeşim valla senin bilgisayarında sorun olması lazım benim dandik 4 senelik Intel GMA ekran kartlı, 2 GB ve 2.0 Intel Core Duo işlemcisine sahip bilgisayarım anca 20-40 FPS'ye grafikleri düşük halde çalıştırabiliyorum. Senin bilgisayarında 3gb ram hariç her şeyi ve modeli de iyi bence. Hani sorun RAM olsa 3GB'de hiçbir şey olmaz. Yani senin bilgisayarının benim abimin bilgisayarımından tek farkı senin ram'inden 1 gb fazla olması ve işlemci grafik kartı modellerinin düşük olması ki ben düşük grafiklerde 140 FPS'yi yükseğinde ise 40 FPS'de gördüm. Bu bizim bilgilerimizle kasma problemi çözülemez, gerçekten bir yere baktır bilgisayarını. Kaç senelik senin bilgisayarın?

(Benim kullandıklarım hiçbir cihazda booster kullanmadım)

MarussiA

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benm masaüstü 8 laptop 2gb laptop eski yani de kasmıyor hany