minecraft icin premium hesap bilgisi

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar 2 adet premium hesap satın alıcan kendi web sitesinde 50 tl ye yakın fiyatdayken başka sitelerde 15 tl ye premium verdigini söylüyorlar.. sizce ne kadar dogrudur veya tavsiye edeceginiz bi yer varmıdır yoksa en yakın avm ye gidip minecraft oyun kulurum cd sinimi almalıyım

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
20€'luk kodu sana 10TL'ye satıyorlar kendin mantık yürüt bakalım alırsan nolur..

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Ben 15 Tl'ye Aldım 1 Ay Sonra Kapandı Kendi Sitesinden Aldım 4 Aydır Oynuyorum

bugrakagan2003

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraftın Kurulum CD'si Yoktur.Oyun Internet Üzerinden Dosya Yükler.Sana CD Satmayı Denerlerse Kabul etme Sadece Bazı Yerlerde Gift Code Satılıyor.Yada En iyisi Kendi sitesinden al

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
3. parti programlarının içine virüs yerleştirerek çalınan, doğruluğu olmayan tamamiyle illegal hesaplardır. Oyunun kendisi 50 tl'ye yakın iken 15 tl'ye satılan hesapların güvenilirliği ne kadar olur artık siz düşünün.

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
k
3. parti programlarının içine virüs yerleştirerek çalınan, doğruluğu olmayan tamamiyle illegal hesaplardır. Oyunun kendisi 50 tl'ye yakın iken 15 tl'ye satılan hesapların güvenilirliği ne kadar olur artık siz düşünün.
kuzenimin gazıyla az daha 2 tane alacaktık :D neyse ben alayım ona hediye olsun bari