Yardım Minecraft Hata Mesajı

Shazuki

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar. Minecraftta hileli faction skyblock vb. oynuyorum ve bir süredir hata mesaji alıyorum ancak bu hata mesajı oyuna forge ile girdiğimde olmuyor sadece oyuna kendi hilemle girince oluyor. Hilem Crest edit.

Hata Mesajı:
Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM warning: Using incremental CMS is deprecated and will likely be removed in a future release
[19:06:52] [Client thread/INFO]: Setting user: Shazuki
[19:06:52] [Client thread/INFO]: (Session ID is token:1337535510N:b6276f387664357c8f754d8772213d3b)
Exception in thread "Client thread" com.google.gson.JsonSyntaxException: java.lang.IllegalStateException: Expected BEGIN_ARRAY but was STRING at line 1 column 1
at com.google.gson.Gson.fromJson(Gson.java:815)
at com.google.gson.Gson.fromJson(Gson.java:768)
at net.minecraft.server.management.PlayerProfileCache.func_152657_b(PlayerProfileCache.java:220)
at net.minecraft.server.management.PlayerProfileCache.<init>(PlayerProfileCache.java:81)
at net.minecraft.server.MinecraftServer.<init>(MinecraftServer.java:203)
at net.minecraft.server.integrated.IntegratedServer.<init>(IntegratedServer.java:53)
at net.minecraft.client.Minecraft.<init>(Minecraft.java:386)
at net.minecraft.client.main.Main.main(Main.java:118)
Caused by: java.lang.IllegalStateException: Expected BEGIN_ARRAY but was STRING at line 1 column 1
at com.google.gson.stream.JsonReader.beginArray(JsonReader.java:338)
at com.google.gson.internal.bind.CollectionTypeAdapterFactory$Adapter.read(CollectionTypeAdapterFactory.java:79)
at com.google.gson.internal.bind.CollectionTypeAdapterFactory$Adapter.read(CollectionTypeAdapterFactory.java:60)
at com.google.gson.Gson.fromJson(Gson.java:803)
... 7 more

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Oyun sürümü ve kullandığın hilenin linkini atar mısın?

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Java ortam değişkenlerinden RAM seçeneklerini kaldırman gerekiyor. Client ayarlarından da aynı şekilde RAM ayarını yapabilirsin.

Oyun sürümü ve kullandığın hilenin linkini atar mısın?
Hile paylaşımı uyarı almaya sebep olur.

Shazuki

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Java ortam değişkenlerinden RAM seçeneklerini kaldırman gerekiyor. Client ayarlarından da aynı şekilde RAM ayarını yapabilirsin.

Hile paylaşımı uyarı almanı

Ben yazılımcı değilim topladığım class ları hileme atarak tekrar isimlendirdim. Yapıcağım adımları daha ayrıntılı anlatırsanız sevinirim

Ben yazılımcı değilim. Sadece topladığım hileme uygun olan classları hileme ekleyerek hilemi tekrar isimlendirdim. Hileden kaynaklanan bir sorun olmadığında hemfikirim. Daha ayrıntılı anlatırsanız sevinirim.

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali

Tamam,bildiğim iyi oldu teşekkürler.