Minecraft Hamachi Sunucu Soru Cevap Bölümü

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar burada Hamachi serverinizde karşılaştığınız sorunlar, aklınızda kalan sorular, anlamadığınız yerleri ve yapamadığınız şeyleri sorabilirsiniz. Eğer konu açmak yerine buraya yazarsanız sorunuzu hem konu kirliliğini önleyeceğiz hem de sorularınız daha hızlı cevaplanacak.

AtaSariboga

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
sayın modum biz 3 arkadaş hamachiyle survival oynuyoruz yalnız plugin ekleyemiyoruz temel pluginler örnek veriyorum /register /warp falan filan bunları nasıl ekliyicez

MİNECRAFT!

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba,

Ben Hamachi hakkında pek bir şey bilmiyorum. Hatta hiçbir şey bilmiyorum. Bana bi rehber linki falan verir misiniz? Ya da şunu cevaplar mısınız? Bir ağa katıl diyorum. Ağ kimliğini ve parolayı yazıyorum. Katıl diyorum. hiçbir şey olmuyor. Katıl tuşu tekrar geri geliyor?

Şimdiden teşekkürler...

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
#cabbarneslek

Hamachi serverine plugin koyabilmek için Bukkit kullanabilmen gerekiyor. Googleden arıyarak Bukkit rehberleri vs.. izle Bukkit işini çözdünmü VDS server açmak isteyeceksin.

#MİNECRAFT!

Hamachi internet üzerinden sanal ağ oluşturmaya olanak sağlayan bir programdır. Hamachide bir ağa katılmak istiyorsan o ağın adını ve şifresini öğrenmen gerekli. Sonrasında Hamachi>Ağ>Mevcut Bir Ağa Katıl seçeneğine tıklayarak bir hamachi ağına bağlanabilirsin. Hamachinin güncel sürümünü yüklemeyi de unutma. Eğer sorun devam ediyorsa merak etme yakında bir rehber açacağım.

#KNUCKLES!

Sorabilirsiniz evet ama mümkün olduğunca Hamachi ve Minecraft ile ilgili olsun.

İyi Forumlar..

AtaSariboga

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar bazıları hamachiye eklenmez diyecekde ben bir hamachi serverine girdim adamda warp register claim pluginleri avr nasıl yapılıyor linkleri falan anlatan çok sevaba giricek şimdiden teşekkürler

OmerTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba,

Ben Arkadaşımla Survival yapmak İçin Hamachi Server Açtım Fakat Bad Login Hatası Alıyorum. Bunun Çözümü Varmıdır?

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
#OmerTR

Server.properties'i not defteri ile açıp online_mode'yi false yapmayı dene.

Ayejder44

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben minecraft'a yeni başladım lütfen bana hamachili bir ağda nasıl oynayacağımı ,hangi programların gerektiğini ve nasıl bir hamachili server kuracağımı anlatabilir misin lütfen ?

Erkolik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
wg falan hamachi server'inde oluyo mu ???

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
#Erkolik

Bukkit kullanırsanız WG'li server yapabilirsiniz.

#ayejder44

Hamachili bir oyuna katılmak istiyorsan Hamachi programını yüklemelisin. Sürümünün güncel olduğuna dikkat et. Hamachide bir ağa katılmak istiyorsan o ağın adını ve şifresini öğrenmen gerekli. Sonrasında Hamachi>Ağ>Mevcut Bir Ağa Katıl seçeneğine tıklayarak bir hamachi ağına bağlanabilirsin. Hamachi server kurmak istiyorsan minecraft.net web sitesinden minecraft_server.exe'yi yüklemelisin. Daha sonra yüklediğin exeyi yeni bir klasör açıp içine at. Programı çalıştır. Daha sonra kapat. Klasöre yeni klasörler gelecek. Oradan ayarları yap bir hamachi ağı kur. Servere girebilirsin artık.

EveryT1m3

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar burada Hamachi serverinizde karşılaştığınız sorunlar, aklınızda kalan sorular, anlamadığınız yerleri ve yapamadığınız şeyleri sorabilirsiniz. Eğer konu açmak yerine buraya yazarsanız sorunuzu hem konu kirliliğini önleyeceğiz hem de sorularınız daha hızlı cevaplanacak.

Hacı ya ben online oynamak istiyorum hamachi olur baska olur sever falan fakat bende sp var galiba baktım ama Ip falanda yok bi yardım edebilir misin ?

MİNECRAFT!

Marangoz
En iyi cevaplar
0
#cabbarneslek

#MİNECRAFT!

Hamachi internet üzerinden sanal ağ oluşturmaya olanak sağlayan bir programdır. Hamachide bir ağa katılmak istiyorsan o ağın adını ve şifresini öğrenmen gerekli. Sonrasında Hamachi>Ağ>Mevcut Bir Ağa Katıl seçeneğine tıklayarak bir hamachi ağına bağlanabilirsin. Hamachinin güncel sürümünü yüklemeyi de unutma. Eğer sorun devam ediyorsa merak etme yakında bir rehber açacağım.

İyi Forumlar..

Ben mesela bu sayfadaki sunucuya girmeye çalışıyorum: https://forum.gamer.com.tr/threads/pixelcraft-survival-faction.26008/
Ağ kimliğini yazıyorum. Katıl diyorum. Katılmıyor, katıl tuşu geri geliyor. Bu server aktif değil mi? Neyi yanlış yapıyorum?

MİNECRAFT!

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hamachi.PNG

Bu arada benim hamachi ekranı böyle. Bir yanlışlık var mı?