Minecraft Filmi mi Çekeceksiniz? O Zaman Bu Konuya (Mini Rehber) - ZorinTR

Yararınıza dokundu mu?

• Yeya!

Kullanılan: 6 54.5%
  • Noya!

Kullanılan: 5 45.5%

• Kullanılan toplam oy
    11

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir konu baya açıklayıcı bence sabitlenmeli :) Ha bide o kameraman ne öyle ya adamın arkasından uçup geliyor :D :D Bide okula giden cocuk 8 yaşındamı ne öyle sese bak civciv gibi :D Çok güzel anlatmışsın teşekkürler @ZorinTR

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
BAŞTA BENN :D

çok haklısın ilk videoda kameraman adamın azına girmiş

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kısa Ve Öz Bilgi [Minecraft]
1- 13 yaş ve altı çok oyuncu var genelde
2-Editleyen Fazla kişi çıkamayabilir çünkü o gösterdigin video'ya özenip direk internette araştırırlar ama yabancı video görenler kapayabilir [bir kaç kişi bakar]
3-Hayal gücü çok iyi olaydı hikayeyi türklerde yazabilirdi daha topraktan ev yapıyoz yani? [Türkleri aşağılamıyorum yabancılardada bu dogru]
4-Sunucu açmada Hamachi açarlar genelde bnm tahminim ondada lag olur
5-Senin gösterdigin örnek hikayede o minecraftı tanıtıyor shader pack yükleyip bende yaparım bunu herkes yapar ama editlemesi zor belli
6-Skype direk grup açsak herkes bir agızdan konuşur bunu ben kendim her grub konuşmasından biliyorum. :D
7-Harita konusunda internetten ararlar bulamazlarsa hayal gücü düşük olanlar haritayı çok zor yaparlar
8-Seri kesin devam eder çünkü genelde kısa hikaye uydurmak çok zor
9-Belirli bi kaç ekipman lazım parayla satılanlarda olabilir senin gösterdigin video'da öle parayla almışlar programı bedavaysa banada söleyin çekeyim filmimi
10- 15 ve üzeri bulmak çok zor hayatta gelmezler bir kaç kişi gelir o'da sizemi denk gelecek.?

Yani Kısacası Çoğu insanın huyları böledir.Bu tür özellikler barındıran insan nadir bulunur o'da bizemi denk gelecek ? :D

Konu gene iyi ama.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
[DOUBLEPOST=1403886750,1403886212][/DOUBLEPOST]
Kısa Ve Öz Bilgi [Minecraft]
1- 13 yaş ve altı çok oyuncu var genelde
2-Editleyen Fazla kişi çıkamayabilir çünkü o gösterdigin video'ya özenip direk internette araştırırlar ama yabancı video görenler kapayabilir [bir kaç kişi bakar]
3-Hayal gücü çok iyi olaydı hikayeyi türklerde yazabilirdi daha topraktan ev yapıyoz yani? [Türkleri aşağılamıyorum yabancılardada bu dogru]
4-Sunucu açmada Hamachi açarlar genelde bnm tahminim ondada lag olur
5-Senin gösterdigin örnek hikayede o minecraftı tanıtıyor shader pack yükleyip bende yaparım bunu herkes yapar ama editlemesi zor belli
6-Skype direk grup açsak herkes bir agızdan konuşur bunu ben kendim her grub konuşmasından biliyorum. :D
7-Harita konusunda internetten ararlar bulamazlarsa hayal gücü düşük olanlar haritayı çok zor yaparlar
8-Seri kesin devam eder çünkü genelde kısa hikaye uydurmak çok zor
9-Belirli bi kaç ekipman lazım parayla satılanlarda olabilir senin gösterdigin video'da öle parayla almışlar programı bedavaysa banada söleyin çekeyim filmimi
10- 15 ve üzeri bulmak çok zor hayatta gelmezler bir kaç kişi gelir o'da sizemi denk gelecek.?

Yani Kısacası Çoğu insanın huyları böledir.Bu tür özellikler barındıran insan nadir bulunur o'da bizemi denk gelecek ? :D

Konu gene iyi ama.

BAŞTA BENN :D

çok haklısın ilk videoda kameraman adamın azına girmiş

Çok güzel bir konu baya açıklayıcı bence sabitlenmeli :) Ha bide o kameraman ne öyle ya adamın arkasından uçup geliyor :D :D Bide okula giden cocuk 8 yaşındamı ne öyle sese bak civciv gibi :D Çok güzel anlatmışsın teşekkürler @ZorinTR

TENKS TENKS TENKS ^^

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Sadece beğenmekle kalmayın yorum da yazın! ^^

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Lütfen konuşmalarınızı özelden yapınız konumu kirletmeyiniz.

guvenalperen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben : OOO Zorin yeni konu açmış :o

Başkası: Off yine bu :3

:D

Bence Yararlı +1