{ Minecraft & Diğer Oyunlar } FPS Arttırma - Maksimum PC Performansı

SuFiratin

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Program aslında çok fazla bir şey yapmıyor. İnternette gördüğünüz birçok bilgiyi tek bir programa bağlamışlar ve tüm bunları tek butonla yapıyor. Oyunlardan aldığınız FPS düşükse denemenizde fayda var. Ben RDR2 için araştırdığımda buldum 40-50 FPS arası olan değerim 70-80 lere kadar çıktı. Hemde görsel olarak grafiklerden bir kayıp yaşamadım.

Çalıştırdığınızda sadece Boost butonuna tıklayın. Eğer laptop ise güç modunuz değişecek ve ultra performance moduna alacak, ilk 2-3 dakika fan sesi artabilir sonra düzelecek (bende öyle oldu), güncel olmayan bir driver'ınız varsa bunu size hata mesajı şeklinde bildirecek. ingilizce ama anlarsınız marka model tarihe kadar detay veriyor zaten. Sonrasında nvidia veya amd fark etmeksizin kontrol panelden sizin için en sağlıklı ayarları otomatik olarak yapacak ve bilgisayarı yeniden başlatmanızı isteyecek. Yeniden başlatıp oyuna girdiğinizde fps değişikliğini fark edeceksiniz.

Zip şifresi 2023

Teşekkür etmeniz yeterlidirr :)

edit : benim bulduğum forumda virüs olarak algılandığını söyleyen arkadaşlar vardı ve konu sahibi sistem özelliklerine erişip bunları değiştirdiği için antivirüslerin böyle algıladığını söylemiş. bende böyle bir durum olmadı yani avast virüs olarak algılamıyor. ama siz yine de önce virustotal taraması yapıp sonra çalıştırın. virustotalde bir problem gözükmüyor.