Minecraft Crackliler Başa bela Yardım...

Dragon_sf_7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Selam Arkadaşlar Bazı Serverlere benim ismimde giriş yapanlar var. Premiumun bana ait olmasına ragmen crack serverlere benim ismimle register olanlar var. Yani bundan çokta memnun degilim gücüme gidiyo. Belki o serverde benim ismime yönelik kötü şeyler yapanlar insanlara sövenler olabilir. Yani mesela benim ismimi kullanan bi çocugu buldum ona ne yapmalıyım. Yada boş geçmelimiyim yardım ?

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
kurucuya söle silmez bence bi de o crack sunucuda vip fln aldıysa işin zor

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Aynen bende de o sorun var. Kim bilir belki adımızı kirletiyodur. Ama onlar zeki ya ondan kendi premium almıyor.

Dragon_sf_7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeş crackli serverde istiyen istedigi nicki kullanamaz. Hakkı yok. Benim nickimde kim bilir neler yapıyo. Ayrıca vip alanda gördüm kardeşim. Yakında skinimi iğrenç bişi yapıcam bide öyle denicem :D

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda yetkili birine söyle hesabı silsinler benim sonoyuncuda kullanmışlardı söyledim sildiler hesabı..

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeş crackli serverde istiyen istedigi nicki kullanamaz. Hakkı yok. Benim nickimde kim bilir neler yapıyo. Ayrıca vip alanda gördüm kardeşim. Yakında skinimi iğrenç bişi yapıcam bide öyle denicem :D
Steve yapda almasınlar :D

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ayberks33

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardesim bana göre saçma zaten senin premiumun yokmu napcan crackli serverda ? hadi illa orda oynicam diyorsanda git adminle konus direk silerler yani bu kadar büyütülecek konu degil bu.

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Resmen amacın post kasma, böyle konu mu olur yaa?