Minecraft Chunk Sorunu Acill Yardım ! :(

DeadLyBro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben Minceraft'a girdiğimde ilk 3-4 Dakika oynuyorum sonra yavaş yavaş gidiyolar. Fotorafda gösterdim Zaten
Çözümünü bilen varsa anlatabilir mi?

Son düzenleme:

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Fotoğraf gözükmüyor arkadaşım.

BerkayDuzenli

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Resmi hizliresim.com'a yükleyip linki verirsen çözülür. Uçmuş gitmiş gözükmüyor resim.

DeadLyBro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Optifine sil normal modda oyna

DeadLyBro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

enes05252

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler Oldu ! :)

Of Yaa Devam Ediyor Ama Sorun Bitmişti Olmuyordu.

Şunun Bir Çözümü Varmı Premiumun Tadını Çıkaramıyorum Daha Yeni Aldım Ağzımı Bozmak İstemiyorum Ama Ben Minecraftın Bu Hatasını Çözülmesini İstiyorum

2 tane işlemci olabilir çoğu bilgisayar gibi. Minecraft Launcher'e sağ tıkla Grafik İşlemciyle Çalıştır > Yüksek Performanslı Seç ve öyle dene. Eğer olursa her girişte aynısını yap veya Nvidia ise Nvidia denetim masasından kaydedebilirsin. Diğerlerini bilemem. :(

DeadLyBro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2 tane işlemci olabilir çoğu bilgisayar gibi. Minecraft Launcher'e sağ tıkla Grafik İşlemciyle Çalıştır > Yüksek Performanslı Seç ve öyle dene. Eğer olursa her girişte aynısını yap veya Nvidia ise Nvidia denetim masasından kaydedebilirsin. Diğerlerini bilemem. :(
Deneyeceğim :9

Yalnız Ben Sağ Tıkladım Ama Orda Grafik İşlemcisi Diye bir şey yok benimki win 8 o na göre biliyormusun veya nerde olduğunu söylermisin :) ?

enes05252

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Deneyeceğim :9

Yalnız Ben Sağ Tıkladım Ama Orda Grafik İşlemcisi Diye bir şey yok benimki win 8 o na göre biliyormusun veya nerde olduğunu söylermisin :) ?
Öncelikle best paint yaptığımı kabul ediyorum :D
Launcher yani oyunu başlattığın exe'ye sağ tıkla resimdeki şey karşına gelicek oradan Grafik İşlemciyle Çalıştır seçeneğine tıkla.

Sonra Yüksek Performanslıyı seç. Bende Nvidia yazıyor sende farklı olabilir.