Minecraft Bukkit Modlu Server Kurulumu

Konusu 'Minecraft Destek' forumundadır ve avros008 tarafından 6 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. avros008

avros008 Ağaç Yumruklayıcı

Şu anda modlu bir serverim var ve arkadaşlar arasinda harita inşaat ediyruz ama bukkit olamyinca çokz or ve survivale geçtiğimizde çok fazla zorlukla karşilaşiyoruz bana yardim edebilirmisiniz bukkit modlu server nasil kurulur

2. kaptan123

kaptan123 Bedrock Kaşifi

Minecraft:
    dinamit
    bukkit modlu olmaz :cool: bukkite o plugini yüklersin hamachi serverdakine mod yükleyebilirsin sirf harita insa etmek için yani world edit pluginini kullanmak için istiyosan bukkiti world edit commands modu var :D

3. avros008

avros008 Ağaç Yumruklayıcı

EVet olmaz iki buçuk saat uraş sonucunda ypatim mis gibide oldu istediğim modu atip oynayabiliyorum şu anda türk halkinin yardim severliğinden doalyida kimseyede nasil yaptiğimi söylemiyeceğim

4. kaptan123

kaptan123 Bedrock Kaşifi

Minecraft:
    dinamit
    çünkü yapamadin :D
    edit:arkadaslar pardon olmaz saniyodum ama yapiliyomus çok saçma olsa bile xD
    su linkte modlu bikkit kurulumuyla ilgili isinize yarayacak bilgileri bulabilirsiniz
    http://forum.minecraftturk.com/threads/yardim-bukkit-pluginli-ve-modlu-server-kurmak.55540/

5. senoldumu

senoldumu Sudan Çıkmış

buldum be sonunda

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş