Minecraft Arkadaşımın Tekkit Lite Serverine Giremiyorum Bağlantı Sonu Diyor Çözüm Varmı ?

Crazyfire05

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşalr dedigim Gbi Tekkit Litea Girmiyor Arkadasım Server Açıyor Ama ben Giremiyorum Bağlantı Sonu Diyor Çözüm Önerin Lütfen
Lütfen Arkadaşalr Lütfennn lÜTFENNN:(:çakmak::VV:

emir 388

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşının Serveri Tekkit İn Açılması İçin Tekkit'için Server Nasıl Açılır Ona Bi BAksın Yada Portlu Server Açmalı
Ve Şu Server Ayarları Yapılan Yerde Online Mode False Yapmalı O Da Olmassa Arkadaşının Güvenlik Duvarını Devre Dışı Bırakması Gerekir Benim Bildiğim Tüm Cevaplar.
Ama Skypeni Vermeden Önce Şu Yaptıklarımı Mutlaka Yapmaya Çalışın Bazen Portlu Server Açarken Bir Hata Yapılırsa İnternet'i Gider Ama Geri Getirmek İçin Bir Yol Var Yaparken Onuda Söylerim Arkadaşın Onu Yapıp Skypeyi Açınca Beni Arasın İnternetim Gitti Ne Yapabilirim Diye [O İnternetin Getirme Yöntemi Yapıncada Hamachiyi Kullanamıyosun O Yüzden Bilgesayarının Hafızasını Geri Alınca Düzelir]

Bulamassanız Skypeni Ver Team Viver'den Yaparım Arkadaşına [Portlu Server Açarım Ama Önce Server Ayarlarına Bakarım]

Son düzenleme:

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Konu yeri yanlış. Ayrıca insan yanlış yere konu açabilir tamam da Haritalar kısmı ne alaka ya?

Hasantu77

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Haritalar?
Tekkit?

iPad cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.