Minecraft Archivement Sorunu

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.7.10 ve 1.8 sürümlerinde survival oynarken kazandığım başarılar, oyuna tekrar girince sıfırlanıyor. Bu oyun hatası mıdır yoksa bende mi sorun var ?

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende de var aynı kullanıcı adıyla giriyorum ve her girişimde mesela envanter başarısı filan yazıyor. İşin ilginç yanı sadece bazı haritalarda oluyor.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Oyunu kaydetmeden alt+f4 ile çıkıyorsun sanırsam.

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende de var aynı kullanıcı adıyla giriyorum ve her girişimde mesela envanter başarısı filan yazıyor. İşin ilginç yanı sadece bazı haritalarda oluyor.
Sanırım 1.7.x ve 1.8 sürümlerinin tamamında bu hata var. Bazen survival oynadığım zaman çıkıp girince chestler bile sıfırlanıyor. Bütün eşyalarım gidiyor deli oluyorum :sinirli:[DOUBLEPOST=1419076115,1419076083][/DOUBLEPOST]
Oyunu kaydetmeden alt+f4 ile çıkıyorsun sanırsam.
Kardeşim kayıt ederek çıkıyorum oyundan.

Son düzenleme:
I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Sanırım 1.7.x ve 1.8 sürümlerinin tamamında bu hata var. Bazen survival oynadığım zaman çıkıp girince chestler bile sıfırlanıyor. Bütün eşyalarım gidiyor deli oluyorum :sinirli:[DOUBLEPOST=1419076115,1419076083][/DOUBLEPOST]
Kardeşim k.b ama salak değilim ki öyle çıkayım oyundan ?
İnsanlarla biraz düzgün konuşsan? Adam sana yardım etmeye çalışıyor.

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnsanlarla biraz düzgün konuşsan? Adam sana yardım etmeye çalışıyor.
Düzgün derken ? Ben yeterince düzgün konuştuğumu sanıyorum kardeşim. Demek ki sen kötü olarak algıladın. Ben demek istedim ki "Neden alt +f4 yapıp çıkayım, salak mıyım ?"

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Düzgün derken ? Ben yeterince düzgün konuştuğumu sanıyorum kardeşim. Demek ki sen kötü olarak algıladın. Ben demek istedim ki "Neden alt +f4 yapıp çıkayım, salak mıyım ?"
Konuşmanda argo kullanmak yerine "Hayır, oyunu kaydederek çıkıyorum" demen daha doğru olmaz mı sence? Sonuçta konuda nasıl çıktığına dair bir bilgi vermemişsin.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alt+F4 ile çıkan çok kişi var. Yada üstteki kırmızı X ile çıkan.
Ondan söylemiştir.

RadioActiveTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun crackse achievementler sıfırlanıyor diye biliyorum