Minecraft Animasyon - Türkçe Seslendirme - Herobrine & Notch

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sherien in dediği gibi biraz daha heyecan katsan güzel olur :)

Yukardaki fps ibresini ayarlardan kapat.

Yorumum :

Eğer herobrine nın böyle bir hikayesi varsa gelsin öldürsün beni

FaciaGC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saygı duyuyorum yorumuna sizin yorumlarınız olmasa iyi bir yere gelemeyiz. Teşekkürler.[DOUBLEPOST=1395869340,1394298275][/DOUBLEPOST]Güncel[DOUBLEPOST=1397757442][/DOUBLEPOST]Güncel

Son düzenleme:

MelihCeku

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak bu kaç oldu kardeşim canın banlanmak istiyo heralde

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Birkaç tane çevirin yanlıştı. Ölü gibi konuştun. FPS ibresi gözüküyor. Sonunu güzel bağlamışsın aslında.

10/5

FaciaGC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birkaç tane çevirin yanlıştı. Ölü gibi konuştun. FPS ibresi gözüküyor. Sonunu güzel bağlamışsın aslında.

10/5
İlk videom ve ilk deneyimimdi. Şimdi bir animasyon seslendirme işine girersem bunların hepsi giderilecektir.[DOUBLEPOST=1399762779,1398090396][/DOUBLEPOST]Güncel

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
İlk videom ve ilk deneyimimdi. Şimdi bir animasyon seslendirme işine girersem bunların hepsi giderilecektir.[DOUBLEPOST=1399762779,1398090396][/DOUBLEPOST]Güncel
"Mining Ores"un çevirisini yapabilir misin? Ben yaptım da video falan yapmadım.

FaciaGC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Mining Ores"un çevirisini yapabilir misin? Ben yaptım da video falan yapmadım.
Çeviri her türlü yapılır. Artık Studio oluşturduk daha kaliteli bir çalışma yapabiliriz ve artık 1 kişi değilim. 7 Kişiyiz arka planda çalışanlar var sağolsunlar. Biz bu işi ticari olarak yapıyoruz yani bu işten bir kazancımız var. "Mining Ores" yaparsak elimizde bir izin, bir hak , lisans olmadığı için Youtube tarafından ceza alırız. Buda kazançların silinmesine ve kanalın kapanmasına kadar gider. "AnimaForce" şirketi yani animasyonlarını seslendirdiğimiz şirketten Lisansımız olduğu için onların videolarını kullanıyoruz. Yani tutupta başkasının videosunu alamıyoruz :) alırsak bütün emekler yapılan masraflar boşa gider.

Ama seslendirme üzerine çok büyük ilgi var . 100.000'lerce kişi yenisi çıksın diye bizi sıkıştırıyor. Bizde yeni bir Animasyon çıkartın diye"AnimaForce"'u sıkıştırıyoruz . Hayırlısı bakalım.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Çeviri her türlü yapılır. Artık Studio oluşturduk daha kaliteli bir çalışma yapabiliriz ve artık 1 kişi değilim. 7 Kişiyiz arka planda çalışanlar var sağolsunlar. Biz bu işi ticari olarak yapıyoruz yani bu işten bir kazancımız var. "Mining Ores" yaparsak elimizde bir izin, bir hak , lisans olmadığı için Youtube tarafından ceza alırız. Buda kazançların silinmesine ve kanalın kapanmasına kadar gider. "AnimaForce" şirketi yani animasyonlarını seslendirdiğimiz şirketten Lisansımız olduğu için onların videolarını kullanıyoruz. Yani tutupta başkasının videosunu alamıyoruz :) alırsak bütün emekler yapılan masraflar boşa gider.

Ama seslendirme üzerine çok büyük ilgi var . 100.000'lerce kişi yenisi çıksın diye bizi sıkıştırıyor. Bizde yeni bir Animasyon çıkartın diye"AnimaForce"'u sıkıştırıyoruz . Hayırlısı bakalım.
._. OH HELL FV*?ING YEAH!

FaciaGC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
:koyun:[DOUBLEPOST=1401735773,1400009100][/DOUBLEPOST]Güncel[DOUBLEPOST=1402566491][/DOUBLEPOST]GÜNCEL[DOUBLEPOST=1403359066][/DOUBLEPOST]Güncel