Minecraft Adventure Map -->> İnanılmaz Kardeşler

suhaozmut

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Siz İki Kardeş Özel Güçlere Sahipsiniz. Fakat Halk Sizden Korktuğu İçin Polisler Sizi Hapse Tıkmak İstiyor. Sizde Doğal Olarak Hapse Girmemek İçin Birşeyler Yapmaya Çalışıyorsunuz. Fakat Bu Yolları Ararken Polisler Peşinizde, Dikkatli Olun!

Merhaba Arkadaşlar. Bu Benim İlk Macera Haritam. Aklıma Bir Fikir Geldi. Böyle Bir Harita Yapayım Dedim. Ve Kuzenimle Yapmaya Başladım. Büyük Bölümünü Ben Yapmış Olsamda Kuzeniminde Büyük Yardımı Dokundu. Herneyse Sizden İstediklerim Şunlar ----->> Lütfen Oyun İçersindeki Zorluğu Değiştir, Spawnpoint çek, vb. Şeylere Uyunuz Aksi Taktirde Oyunun Farklı Yerlerinde Doğarsınız vs. Oyundaki Yazılar Fazla Olabilir Fakat Hepsini Okumaya Özen Gösterin. Haritayı Bitirmek İçin Bitirmeyin. Kurallara Uyduktan Sonra Eğlenmenizden Başka bir şey İstemem. Umarım Haritamı Beğenirsiniz. IYI Yorumlarınızı Bekler, IYI Eğlenceler Dilerim...

Not: Sürüm 1.7.2 Not: Map 2 Kişiliktir Yanınıza Birini Bulup Oynamanızı Tavsiye Ederim.

İnanılmaz Kardeşler İndirme Linki: http://*******/C1Gy IYI Eğlenceler (Sorularınız Olursa Yorum Olarak Yazabilirsiniz!)
Rar Şifresi: yapımcı-süha-özmut

Buyrun Virus Total: https://www.virustotal.com/tr/file/f78a8645423db1f9c53299f1aac2a0a57f7e391e51f07b47072401e6b0153619/analysis/1454348063/

Arkadaşlar İndirip Oynayan Varsa Yorumlarını Bekliyorum. Lütfen Yorum Yazalım. -- Lütfen Paylaşın! --
Yorumlarınızı Bekliyorum Lütfen Yorum Atın!!! Map Nasıl? Beğendinizmi?

Son düzenleme:

Y3K

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hamachi servere kurup arkadaslarla oynicaz

suhaozmut

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Umarım Beğenirsiniz. 2 Kişi Oynayın Demiştim ama 2den fazlada oynayabilirsiniz. Eksik Olan İtemleri Gamemode ile alabilirsiniz. Oynadıktan Sonra Yorum Atmayı Unutmayın. IYI Eğlenceler

hamachi servere kurup arkadaslarla oynicaz
Çok Mutlu Olurum :)

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Kaleyi görünce duygulandım güzel olmuş :')

Y3K

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beğendim yenisini isterizz :D

suhaozmut

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Beğendiğinize Sevindim. İsterseniz Yaz Tatilinde Serinin Devamını Getirebilirim! Yada Başka Bir Hikaye'ye Başlarız. Sizce Ne Yapalım? (Mapı 2 Kişi Oynadınız, Değilmi? )

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Oynamadım ama resimlere baktığıma göre yapılar pek güzel durmamış. Basit olmuş gibi.

suhaozmut

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Resimde mi basit buldunuz? Yoksa oyunda da mı?

Güncel +++

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Resimde mi basit buldunuz? Yoksa oyunda da mı?

Güncel +++
Dediğim gibi haritayı henüz oynamadım ve oynamayacağım ama resimlerden gördüğüm kadarıyla binalar biraz sade durmuş biraz daha detay verebilirdiniz.