1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Minecraft Açılıp Kapanıyor Lütfen Yardım!

Konusu 'Minecraft Destek' forumundadır ve umutlik tarafından 19 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. umutlik

umutlik Ağaç Yumruklayıcı

Arkadaşlar minecraft açılıyor sonra survival veya herhangi bişi kuruyom buildin falan filan dedikten sonra açıldığı an oyun kapanıyor bunu nasıl düzeltirim lütfen yardım!!

2. Xeneton

Xeneton Ziyaretçi

Yüklediğin bir mod veya texture pack bozuyor olabilir force update yap gene olmazsa Javanda sorun vardir updatele veya silip baştan yükle.

3. umutlik

umutlik Ağaç Yumruklayıcı

texturepack bomboş

4. Xeneton

Xeneton Ziyaretçi

O zaman Javayı updatelemeyi veya silmeyi dene.

5. yusuf48

yusuf48 Yeni Doğmuş

arkadaş lar oyun açılıp mojong yazısı na gelip mojong yazısı yerine erorr yazısı çıkıyo ekrana napa biliri yardım!!!

6. GrHunter

GrHunter Sudan Çıkmış

arkadaşlar bende minecraft açılıyor ana menüye gelmeden kapanıyor lütfen yardım edin

7. TheDarkBlood

TheDarkBlood Kömür Madencisi

Minecraft:
    TurkishBaklava

Lütfen eski konulara cevap yazmayın. Aksi taktirde uyarı alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Forum Kuralları'nı ve Sıkça Sorulan Sorular'ı okuyabilirsiniz.

8. DeliLO

DeliLO Sudan Çıkmış

Minecraft:
    DeliLO

benimki donmamasına rağmen 5 10 dakka sonra atıyor
    ama yeni indirdiğim minecraftta atmıyor atan minecraftın adı skaia craft launcher işte bu java atıyodu şimdi mineshafter indirdim bu atmıo

Sayfayı Paylaş