Yardım Minecraft A Java Exception has occurred hatası!!

erinkral

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çozüm:
Dediklerimi Aynen Yap. :)
1) Windows Tuşuna Bas Ordan Bilgisayara Sağ Tıkla Özelliklere Gir Ordan Bilgisayarının Kaç Bit Olduğunu Öğren.
2)Bu Adrese Gir : http://www.java.com/en/download/manual.jsp
2) Ordan Bilgisayarın Kaç Bitse Onu İndir

1. Adımı Yapamadıysan 2. adımdaki Adresten Windows Yazısının Altindaki Linkleri Teket Teker Dene. Mutlaka Olur.
Hepsini Yaptım Hala Olmuyor Diyosan Tek Çozüm Var Bu Çözümü Bulanın Vidiyosunu İzle Ama İngilizce.
İşe Yaradıysa Bir Teşekkkürü Az Görme.

_meteor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende minecarftindir.org dan indirdim 1.6.2 yükledim launcher açılıyor play a basıyorum Ajava exception has occured diyo oynayamıyorum
Windows güncel herhangi güncelleştirmesi bulunmuyor 64 bit biligsyar lütfen yardım:kar:

pegasusares

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bende minecarftindir.org dan indirdim 1.6.2 yükledim launcher açılıyor play a basıyorum Ajava exception has occured diyo oynayamıyorum
Windows güncel herhangi güncelleştirmesi bulunmuyor 64 bit biligsyar lütfen yardım:kar:
Aynen 1.6.2 oynamak isderim de sorundan dolayı en fazla 1.5.2 oynarım...

emir2139

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bendede olmuyor[DOUBLEPOST=1386327356,1385988828][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar bndede oluo ama sonuç yok başka bir öneri

Liwitovin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar yardım edin mcsg'ye gircem işim var giremiyom :D

efeyilmazdak1222

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Javanın eski olma ihtimali var. Bende O hatayı alıyorum. Java 7 Update 71 kullanıyorum şimdi güncelleyeceğim. java 8 update 181 gibi sürümlere geç. Java 7 artık desteklenmiyor. Eğer Yine Olmazsa bilmiyorum.