Yardım minecraft 1 bilgisayardan 2 kişilik nasıl oynanır

Byeren100

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar siteye daha yeni üye oldum :D arkadaşlar benim pcden minecraftı 2 kişilik oynamak istiyorum ancak herhangi bir bilgisayar kolu vb bunun gibi bir şey yok bilgisayar tuşlarıyla mesala ben ileri gitmek için W tuşuna basarken diğer arkadaşım up tuşuna bascak öyle bu arada bazı arkadaşlarım bana hamachi falan kur dedi internet erişimim olmuyor onuda söyliyim :D tuşlarla oynıcam bana yardım ederseniz sevinirim gerçekten

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
tuşlarla olmaz kardeşim hamachi kurup oynayacaksın tabii serverde

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadaş 1bilgisayardan 2 kişi oynayamassin 2 bilgisayardan ayni haritada onlayn olarak oynayabilirsin bunun içinde birinizin ya server kurmasi lazim yada hamachi aği kurmasi lazim
internet ayni modemdense oyuna girdikten sonra esc basip lani aç tiklamakta yeterli olucaktir tabi yine 2 pc lazim

eloxatin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya aynı bilgisiyardan 2 kişi oynama yokmu yardım :hihi:

emr2626

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar hamachi midir nedir o nasıl yapılıyor yardımcı olursanız sevinirim​

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
indir kur bilgisayara orada yeni ag kurup arkadaslarini cagra bilirsin yada mevcut bir aga katil diyip baskalarinin agina girebilirsin bunun için ag ismini ve sifresini bulmalisin sifre genelde hattta %99 123 olur :) bu aga katilanlar minecraft hamachi servera girebilir bilgiler hamachi araciligiyla iletilir
link http://www.gezginler.net/indir/hamachi.html