Minecraft 1.8 PVP İle İlgili Sorular

die4life61

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler Minecraft ın 1.8 ile İlgili Bir Özelliği Varmı Bir Tuşu Bir Yeni Bişeysi Saklanılabilir Hile VEya Bir Anda arkanı döndürülen bir Tuş Adam Odaklanma Bir Tuş Bilmiyorum Minecraftda 1.8 İle İlgili Bir Açık Varmı Arkadaş Lütfen Yardım Edin

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
Açığı Ne Yapcaksın? Eğer PVPde İyi Değilsen Youtube Amcada Bir Sürü Video Var

die4life61

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
PVP De Süperim Videolarım Var NomercyMc Diye SErver Var 1. Yim O SErverda Ama O SErverda Biri VAr Ve Açıklardan Yararlanıyor Değişik Bir Hilesi Bir Kullandığı bir şey Var Kimse Bunu Bulamıyor Sadece Onu Kesebilmekde Zorlanıyorum 1.7 deyken KEsiyorum Ama 1.8 deyken O ADam bir şey Bulmuş Bende bunu Bulmaya Çalışıyorum Lütfen Yardım :(

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
PVP De Süperim Videolarım Var NomercyMc Diye SErver Var 1. Yim O SErverda Ama O SErverda Biri VAr Ve Açıklardan Yararlanıyor Değişik Bir Hilesi Bir Kullandığı bir şey Var Kimse Bunu Bulamıyor Sadece Onu Kesebilmekde Zorlanıyorum 1.7 deyken KEsiyorum Ama 1.8 deyken O ADam bir şey Bulmuş Bende bunu Bulmaya Çalışıyorum Lütfen Yardım :(

Nasıl Bir Şey Anlatırmısın?

die4life61

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yaw bi tuşa basıyorlar otatıik adama dönüyor bir tuşa basıyorlar anında sağlık atıyorlar değişik bilmiyorum