Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
635358354674183480.png

Bu sürümde yine 1.8.1 üstüne çözülen hatalarla karşılaşıyoruz. Bu sıklıkla hataların tespit edilip giderilmesi oldukça önemli bir konu olmakla birlikte yeni sürüme yaklaştığımızında bir habercisi. ^^

1.8.1 ÖN GÖSTERİM 3 İLE DÜZELTİLEN HATALAR
  • Deniz fenerlerinin yavaş dönmesi
  • Tecrübe toplarının bir anlığına görünmez olması
  • Bariyer bloklarının içine koyulan Wither'ın, bariyer bloklarına saldırıp kıramadığından dolayı patlamaların Wither'ın kendisini öldürmesi
  • Havada durduğunuzda evcil hayvanlarınızın sizi takip edememesi
  • /worldborder komutu için /help sayfasının güncelliğini yitirmesi
  • x0 z0 y0 koordinatlarında Bedrock yerine Ağaç bloğu olması
  • Arayüzü sıfırlanmış olarak oluşturduğunuz Cadı, Zombi ve Creeperların şimşek çaktığınıda arayüze sahip olarak dönüşmeleri
  • Sunucular arası geçiş yaptığınızda oyuncu listesinin alt ve üst kısımlarının ilk girdiğiniz sunucudakiyle aynı kalması
  • /stop komutu girdiğinizde durdurma işleminin 2 kere yapılması
  • Skorları ayarlanmış entity'lerin bulunduğu chunktan uzaklaştığınızda skorların skor tablosundan silinmesi

Son düzenleme:

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gerçekçi haraketler gelsin ve bu java tabanından kurtulsun o bana yeter. ama bugları bitirmek için güncellemelerde sadece bug giderilmesi lazım.

HidesaburaUeno

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
gerçekçi haraketler gelsin ve bu java tabanından kurtulsun o bana yeter. ama bugları bitirmek için güncellemelerde sadece bug giderilmesi lazım.
Java Tabanından Kurtulurlarsa Oyuna 10 Sene Giremezsin. Sunucular, Realmler Hepsi Kapanır. Yeni Koda Uyarlanmak Zorunda Kalırlar.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
@Kaan697

Cracki Türkiyede nedense yüceltiyolar, Almanya'da crackli oyunun boru kadar cezası var burada Steamden oyun alana aptal diyolar. Oyun Yapımcılarının hakkını vermeyen Crack kullanıcılarını bende sevmiyorum.

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Eğer ki mojang öyle bir atılım gerçekleştirir ise zaten crack ler anca kendi kendilerine tekli oyuncu oynar. Ve fantazim gerçekleşir.

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
I'm Crack :)
@Kaan697

Cracki Türkiyede nedense yüceltiyolar, Almanya'da crackli oyunun boru kadar cezası var burada Steamden oyun alana aptal diyolar. Oyun Yapımcılarının hakkını vermeyen Crack kullanıcılarını bende sevmiyorum.

Forumun şefkatli kitlesinin bağrına bastığı benim ise nefret ettiğim crackler giremez öyle bir şey olursa.
They hate me?! NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! Şaka maka iyi olmuş...