Minecraft 1.7.9 Kafes Zombi (KİLİT ÇÖZÜLDÜ)

xstrayder123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar iyi günler.

Ben arkadaşa sürpriz bir kafes ortamı hazırladım fakat kafes yok nasıl yapabılırım elde edebilirim cheat'de de yok.

SÜRÜM: 1.7.9

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
alttaki komutu yazarsan kafesini alirsin baska türli kafesi alamaz yada yapamazsin bu kafesi aldigindada sadece domuz spawn olur degistirmek için mod yada plugin gerekir
/give ismin 1 52

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
/setblock - - - minecraft:mob_spawner 0 replace {EntityId:Zombie}
Komutu İle Ratatlıkla Zombie Spawner Koyabilirsin Nerede Duruyorsan Ayak Hizana Zombi Spawneri Koyacaktır

xstrayder123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Peki ben hamachiden serveri kuran kişiyim, komut yetkiniz yok diyor ad değişseemde aynı şey.

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
serveri açtin ya bi pencere geldi oraya op nick yaz nick yerine oyuncu ismini yazacaksin ve kendine yetki vermis olacaksin

xstrayder123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
serveri açtin ya bi pencere geldi oraya op nick yaz nick yerine oyuncu ismini yazacaksin ve kendine yetki vermis olacaksin
evet yaptım op xstrxxxxx - opped xstrxxxxx çıktı oldu galiba peki şimdi napacağım spawnlamak için o kafesi[DOUBLEPOST=1409245785,1409245457][/DOUBLEPOST]BEn arkadaşın verdiği kodu yapdım kafes oldu fakat kafesin dışına zombiler spawnlanıp duruyor nasıyapcam bunu

yildirim159

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
/setblock - - - minecraft:mob_spawner 0 replace {EntityId:Zombie} yaz altına spawner koyar (zombie)

xstrayder123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kafesi büyük yap ve etrafını kapla
nasıl yani büyük 1blokluk kafes çıkıyo büyük derken ? bide başka bir arkadaş resim atmış bi konuda iskelet kafesinin yanında iskeletler varmış yani bu normal bişeymi aynı türün doğması yanında

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
nasıl yani büyük 1blokluk kafes çıkıyo büyük derken ? bide başka bir arkadaş resim atmış bi konuda iskelet kafesinin yanında iskeletler varmış yani bu normal bişeymi aynı türün doğması yanında
spawner küçük olursa spawner duvarın dışına spawnlar zombileri kafesi geniş yap 10x10 yeter belki

xstrayder123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
spawner küçük olursa spawner duvarın dışına spawnlar zombileri kafesi geniş yap 10x10 yeter belki

kardeş anlamadım hiç hemde kafesi nası genişletcem hayır bu zombilerin doğması normal bir şey galiba ozaman öyleyse sorun çözülür

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hee sen kafes zombi anladım o kafes zombi dediğin şey zombi yaratma makinesidir sen sanırım süs olarak istedin bunu için tek yapabilceğin duvara birtane eşya panosu koup üzerinede spawner koymaktır