Ön Gösterim Minecraft 1.4.7 Pre-release (ön Gösterim)

mrcrpz01

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
FRZ adlı bir youtube kanalı var oradan bakıyorsanız gelir der ama gelmez söyliyeyim

kayra09

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakın eleştirileri bırakıp adamın emeğine saygı gösterelim

En iyi cevaplar
0
bu oyuna çok güncelleme gerekirde işte gelmiyor gepsini geçtim oyunun çözünürlüğü berbat illa başka bi kalite indirip oynuyoruz koca oyun yapıcı firma böle kötü çözünürlük yaparsa çok üye ve kullanıcı kaybeder

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
bu oyuna çok güncelleme gerekirde işte gelmiyor gepsini geçtim oyunun çözünürlüğü berbat illa başka bi kalite indirip oynuyoruz koca oyun yapıcı firma böle kötü çözünürlük yaparsa çok üye ve kullanıcı kaybeder
Oyunun kalitesi grafikle ölçülmez. O bir unsurdur sadece. Ha oyunu yapan firma grafikleriyle ön plana çıkmak ister o zaman sizde grafiğini değerlendirirsiniz. Ama Minecraft grafikleri ile kötülenecek bir oyun değildir, ayrıca o grafikleride yapmak kolay değil -_- Şunu bi çözün yani bu oyunu grafikleriyle değerlendiriyorsanız oyunu, oyunun mantığını anlamamışsınız demektir.

jurassıc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar şu an üniversitem tatilde ve minecraft a geri döndüm ancak evde ki leptobum
hp markasının G 62 modeli i5 işlemci ve 2.53 hızı var
içinde windows8 yüklü acaba minecraft için yeterli olur mu ?
yardımcı olursanız sevinirim.

xXoverlordXx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
şimdi birden bir güncelleme gelse böyle modsuz uzaya falan çıksan eşya ışınlasan falan ne güzel olurdu :D

xXoverlordXx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar şu an üniversitem tatilde ve minecraft a geri döndüm ancak evde ki leptobum
hp markasının G 62 modeli i5 işlemci ve 2.53 hızı var
içinde windows8 yüklü acaba minecraft için yeterli olur mu ?
yardımcı olursanız sevinirim.
eğer bilgisayarında yada laptopunda OpenGL programı varsa çalışır merak etme figür destekleyici bir program çünkü OpenGL