MineCraft ı Satın Alma

xedaar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yahu direk gift code alsanıza
hotmailinize geliyor gift code ama kredi kartı numarası ve onayı gerek...

xedaar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bence paranızı boşa harcmayın yani bir tek skin ozelligi ve mc nin asıl sv sine girme var
bildigim kadari ile yani hiç gerek yok gidin mineshafter indirin.

ariflerde

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kendim çevirdim türkçeye ağaçyumruklayıcı:çeviri: Minecraft satın aldığınız için teşekkür ederiz! Durumunuz saat içinde güncellenmesi gerekir.:)

UnLocK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hacı oyunu 6.5 milyon kisi satın almıs adam ucuyodur :D
kardeşim ztn oyun ılk cıktıgında fıyatı 5 TL civarındaydı dırek 50tl deıldı adamlar suanda parayı kırdı ama zamanla kırdı yoksa dırek 50tl den oyun baslamadı

Kırıcı

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
BEYLER DESTEK!! BE DE MİNECRAFT ALDIM VE SONUNDA Purchase Complete falan yazdı ALTDA DA Bİ KOD Bİ HESABIMIN ADINI VERDİ SONRA OYUNU www.minecraft.net ten İNDİRDİM (270KB olandan) FAKAT OYUNU İNDİRİP GİRDİĞİMDE BANA HATA VERİP User not preminum(Yani; bu kullanıcı preminium değil) YAZ>IYO BİLEN VARSA NOLUR YARDIM ETSİNN!!!!!!!!!!!!!

Seek_Mine | Yiğit

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adamlar o kadar uğraşıp kod yazmış sen gidiyorsunparasızını oynuyorsun şimdi seni polise verip mahkemeye çıkarttırırım ip numarasını bulup pc sinyalini bulsalar bitersin oyunu korsan oynamak telif hakkına girer !
vay 47 lira mı verdin bu oyuna deymezdi kardes skin desen mcskinsearch oyun desen linkleri var forumda server desen ortada dolasan birsürü cracked server var

BeŞiKtAşK

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
vay 47 lira mı verdin bu oyuna deymezdi kardes skin desen mcskinsearch oyun desen linkleri var forumda server desen ortada dolasan birsürü cracked server var
Lan nasıl bir özür dilerimsin sen?mcskinsearch'tan skin bulunca adam mı oluyosun?Adam seni dava etse donuna kadar alır cracked server var ama MCSG ye MİNEZ'e girebilecek mi?Senin gibi özür dilerimlar yüzünden oyunlar TÜRKİYE'DE GELİŞMİYOR!!

mafya123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
abi banada öyle oldu ama halen gildiğimdi login failed diyo:ağla: