Minecraft Üyelik Problemi

memoxy015

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar Minecrafta.com a giriyorum ve registerdan üyelik alıyorum isim felan her şey güzeş msnden de onaylıyorum şimdii oyuna girerken ben username ve parolaya ne yazıcam ben üye olurken böyle biryer doldurmadım lütfen konu hakimiyeti olan birisi yardım etsin '' Şimdiden Teşekkürler''

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer minecraft.com'dan üye olduysanız oyuna giremezsiniz çünkü premium ister.

Bedava oynayabilmenin yolları:

1-) MinecraftSP indirin ve çalıştırın.

2-) 'Username' kısmına www.mcskinsearch.gamer.com.tr/browse adresinden istediğiniz bir ismi seçin ve o issimle oyuna girin.

3-) İsminizi yazdıktan sonra 'Enter Game''a tıklayarak oyuna ücretsiz giriş yapabilirsiniz.

Linkler:

Premium oyuncuların issimleri verildiği site:
www.mcskinsearch.gamer.com.tr/browse
--------------------------------------------------
MinecraftSP link:
https://forum.gamer.com.tr/threads/minecraft-1-4-6-güncel-sürümü.22078/
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sık Sorulan Sorular
----_-----_--------_---_-----_----_----_-_-----_--------_-----_----_-------_-
Oyuna premium bir kullanıcının ismiyle girersek skinimiz gözüküyor mu?
-Evet,skininiz gözüküyor.
---------------------------------------------------------------------------------
MinecraftSP'den oyuna girince serverlere girebiliyor muyuz?
-Evet,serverlere girebilirsiniz.
----------------------------------------------------------------------------------
MinecraftSP ile normal Minecraft launcherler arasında ne tür farklar var?
-MinecraftSP'de şifre girmeden oyuna girebiliyoruz fakat normal Minecraft'tan girince premium hesap almanız gerekir.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Texture Pack,mod vb. şeyler yükleyebilir miyiz?
-Evet,Texture Pack,mod vb. şey yükleyebilirsiniz.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Başka soru ve sorunlarınız varsa bana söyleyebilirsiniz.