Minecraft ÜCRETSİZ %100 VPS Açma,Resimli+Videolu.Tüm VPS Serverleri için geçerlidir

Gökay KUTLU

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR LÜTFEN YORUMUNUZU ESİRGEMEYİN.!!

ÖNCELİKLE MERHABALAR ARKADAŞLAR,

Bugün Size %100 Gerçek ücretsiz VPS almayı göstermeye Çalışacağım.VPS almak büyük işdir serverler uğraşanlar herkes bilir.VPS mutlaka parayla alınır,bunu unutmamak gerekir.O yüzden Ücretsiz veren siteler çok az rastlanır ama şimdi vereceğim sitede %100 ÜCRETSİZ VPS alabilceksiniz.
Not:BÜTÜN SERVERLERİ KURMAK İÇİN BURDAN ALABİLİRSİNİZ,YANİ SADECE MİNECRAFT GEÇERLİ DİYE BİRŞEY YOK.ÖRNEĞİN;GTA SAN ANDREAS SA-MP SERVER KURMAK İÇİNDE ALABİLİRSİNİZ..(Bilmeyenler İçin)Mesela bende SA-MP için bu siteyi kullanıyorum tabi şimdilik.BETA'DAN çıktığı an daha iyi bir VPS almayı düşünüyoruz.İstiyenler SA-MP İp adresini verebiliriz.!

Herneyse arkadaşlar biraz konu dışına gittik kusura bakmayın.
*Artık Vps Almaya Başlayabiliriz.
**Evet arkadaşlar öncelikle bu Siteye Girelim: (
http://api.3jelly.com/redir/3281541)
Girdikten sonra orda ''Create A FREE VPS!'' göreceksiniz ona tıklayalım.
Resim:

***Tıkladıktan sonra Free VPS var.Onun aşağısında ''Get Now'' Var ona tıklıyoruz.
Resim:

****''Get Now''a tıkladıktan sonra (1Gb Seçip,Create a New Account tıklıyoruz.)
Resim:

*****''Create a New Account''a tıkladıktan sonra.(''Sign Up Now!'')a tıklıyoruz.
Resim:

******(''Sign Up Now!'')Tıkladıktan sonra bu siteye üye olalım.Mutlaka herşeyin bir karşılığı vardır.VPS serverinizin açılması için ordan ''Referrals Points''e girin.Girdikden sonra Aşağıda ''You Referral Link var.Ordaki kodu kopyalayıp 20 arkadaşa vermelisiniz.20 Arkadaşa verdikden sonra siteye üye olmalarını söyleyin.20 Kişi Üye olduktan sonra VPS açılcaktır.Denenmişdir,şu an üstte belirttiğim gibi SA-MP da burdan aldığım VPS şirketiyle yönetiliyor.bu size öğrettiğim hesap kuzenin çarıdır.Normalde Sadece 1 kere üye olabilirsiniz.
Resim:

NOT2:Email'inizle Aktifleştirmek zorundasınız ilk önce...!!!

VPS ÖZELLİKLERİ:Intel® Core i3-540 / i5-760
Ram : 1GB
Disk space: 50GB
Bandwidth: 200GB
FREE Server Management
FREE CloudFlare CDN

Videolu Anlatım:
videoda metin2 diyor ama siz tüm serverleri kurabilirsiniz

Gökay KUTLU

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncel[DOUBLEPOST=1373319463,1373281765][/DOUBLEPOST]Güncell[DOUBLEPOST=1373632465][/DOUBLEPOST]Güncel.[DOUBLEPOST=1373718061][/DOUBLEPOST]Güncel...

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu konuyu, kendi 20 kisisini tamamlamak icin kurmus. (Gökay KUTLU)
Kanmayin demeyecegim artik cunku kimse inanmiyor. Bu siteler sadece kendi sitelerine uye cekmek icin kuruluyor cunku o siteler oyle para kazaniyor. Ve siz bir sey kazanmiyorsunuz.

Gökay KUTLU

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu konuyu, kendi 20 kisisini tamamlamak icin kurmus. (Gökay KUTLU)
Kanmayin demeyecegim artik cunku kimse inanmiyor. Bu siteler sadece kendi sitelerine uye cekmek icin kuruluyor cunku o siteler oyle para kazaniyor. Ve siz bir sey kazanmiyorsunuz.

Referanasım var kazananlardan ama göstermeyeceğim çünkü reklam olur başka büyük bir forum sitesinde.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Evet eger referanslari atacaksan bana da at. Kontrol etmek istiyorum. Ilk defa alabilien birini duyuyorum.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
gokay kutlu zaten referanslari oldugunu soyledi. (Inanmasam da) Ben onun referanslari gondermesini bekleyecegim.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Her türlü reklam yasak reklama girer

Ozel Mesaja neden "Ozel" dediklerini dusundukten sonra o referanslarin profillerinin link ini bana gonderip gordermeyecegine karar ver. Bence bu bir reklama girmiyor. Yanlis dusunuyorsam, kanitlayin. Ve buradan gondermek istemiyorsan e-mail ime de gonderebilirsin. Sonucta orada reklam yasagi yok.

Eger gondermezsen - benim dusundugum uzere - herkes senin referanslarinin olmadigini ve bunu diger insanlarin oyle dusunmesini saglayarak o link e tiklamasini saglmak icin soyledini anlar. Ve sende zor duruma dusersin.

Eger gonderirsen o kisiler ile iletisime gececegim ve biraz bilgi alacagim.