MİNE CRAFT BEDAVA HAMACHİ SERVER KURMA ..!!!!!

Bu konu size yardımcı olmadı mı

• Oldu

Kullanılan: 9 47.4%
  • Olmadı

Kullanılan: 10 52.6%

• Kullanılan toplam oy
    19

age951478

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
EVET BEYLER AYNEN ÖYLE YUKARIDAKİ GİBİ BEDAVAYA HAMACHİ SERVER GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL OLACAK

İlk Önce Minecraft.net e giriniz link=http://www.minecraft.net/ daha sonra hamachi indiriniz Link = http://www.gezginler.net/indir/hamachi.html

Şimdi minecraft .net desiniz ya orada Dowloand olacak tıklayınız
orada MultiPlayer Server diye bi yer var Minecraft_server.exe indiriniz masaüstünde Server diye dosya açınız şimdi diyer dosya Minecraft_server.jar indiriniz bunuda Server dosyasının içine atınız tamam bu kadar deil ama Şimdi Hamachi için ilk önce Hamachiyi çalıştırıyoruz 1= Ağ 2=Yeni Bir Ağ Oluştur Ağ Kimliği = Kendiniz yapın Ağ Şifresi = 123 olsa iyi olur daha çabuk bağlanılır
Tamam Bu kadar geldik servera nasıl bağlanacağımıza arkadaşlarınıza bu ağ kimliğini ve ağ şifresini veriniz onlar ağ'a katılsın sonra yukarısında İP yazıcak orayı kopyalayın arkadaşlarınıza gönderin ama baglanamıyorlar degil mi Minecraft_server.exe açın biraz bekleyin % ler in yanında rakam lar gelicek orası bitince girebilirsiniz ama server İP hamachinin orada yazıyor onu kopyalayın Minecraft a girin Çok oyunculu Server ekle Server adı = lazım deil Server ip = Hamachini orada yazan İP

İnşallah Size Yardımcı Olabilmişimdir Saygılarımla age951478

He beyler unutmuşum bu arada minecraft_server.exe açınca Server olan yere Server diye mi metin belgesi gelicek açın onu Online-mode= false yapın Ve bu kadar

EMG100

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hamachi server acma ne zamandan beri paralı :p ama bilmiyenler icin yararlı bir konu ellerine saglık

age951478

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
EMG servera minecraft serverimize gelmek istermisin ? bilgileri vericem olur mu ?

SephNeX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yaww ben dediğin herşeyi yaptım ama benim ağ şifrem nerde yazıyoo yaww

cena5lifeyeah

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
he ya çok kolay ne zaman paralı oldu lan özür dilerim. ben kurdum 2 yıldır bedava hiç para vermiyom.

age951478

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SephNex AĞ Şifresimi Bak hamachiyi kurduktan sonra Yeni Bir ağ oluştur daha sonra ağ adı ağ şifresi var ağ şifresi olması gerek

karamon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bu minecraftın hangi surumu ıcın gecerlı ?

age951478

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sürüm mü yani sürüm felan farketmez ben şu an 1.2.5 de olur yani farketmez ama herkezin aynı sürüm olması için kural yok

tunc3496

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
gencler simdi benim bir sorunum var kurduk serveri girdik her seyi yaptik ama mesela topragi kazar kazmaz tekrar yeni toprak spawn oluyor bu problemi nasil giderebilirim

tunc3496

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
gencler simdi benim bir sorunum var kurduk serveri girdik her seyi yaptik ama mesela topragi kazar kazmaz tekrar yeni toprak spawn oluyor bu problemi nasil giderebilirim

BugraEvc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim ya hamachi serverde yaratıcı mod nasıl yapcaz bi yardım plsss YENİYİMM

mert6116

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya herşeyi yaptımda şu server. metin belgesindeki online-mode yi false yapmak için bi bulamadım onu biri yardım etsin lütfen

miret2

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya kardeş ben dediklerimi yaptım ama arkiler giremiyo ??? bi yarcımdı olsan ??