Merlot Vougle Kanalı Hakkında Önerilerinizi Bekliyorum :)

McLorens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
20 Haziran tarihinde açtığım Youtube Kanalım hakkında önerilerinizi , yapıcı eleştirilerinizi ve hangi konu hakkında daha fazla video çekmemin daha uygun olacağını söyleyerek bana yardım etmenizi istiyorum :)
Bu işte profesyonel değilim elimden geldiğince en iyisini yapmaya çalışıyorum. Bir video yüklemek 3-4 günümü alıyor daha ileri zamanlarda -biraz daha ustalaştığımda- her gün 1 video koymayı düşünebilirim.
"Videolarının küçük resimleri rezalet olmuş" yerine, "Videolarının küçük resimlerinde sürekli eğilmek yerine daha değişik hareketler yaparsan daha hoş durur" demektir.
Aşağıdan videolarıma hızlıca ulaşabilirsiniz :)
Videolarımı beğendiyseniz Abone olmayı unutmayın bunu gerçekten önemsiyorum :)

TacticalNuke

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kanalın Güzel. Videolarını çok beğendim ancak oyunun sesini daha da indirsen daha güzel olurdu. İlk videonda ses sanki fazla geldi bana ancak genel anlamda videoların çok güzel.

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
  • Öncelikle videolarında sesli anlatım yok bu büyük bir eksidir bu 1 .
(Sesli anlatım olmasa bile arkaya hafif hoş bir müzik olabilir ama sesli anlatım daha iyi olur)
  • 2 , Kanalın banner ve logosu kötü , klasik , çok basit . İnsanların gördüğü anda senin kanalının aklına geldiği tarzda bir banner ve logo olmalı. Kendi tarzını yansıt
  • 3 , Kanalı düzene oturtmamışsın . Yani playlistler , son yüklenenler , kanal fragmanı yok . Bu büyük büyük bir eksi.
  • 4 Outro hoş , sade fena değil ama introda outrodaki gibi arkaplanda hareketli bir şeyler olsun
  • 5 Başlıklara dikkat et soru işareti falan koy , video altındaki description kısmını doldurmaya çalış orası düzenli güzel olsun bilgi versin bize.

Şimdilik bu kadar bunları yaptın mı zaten yine eleştiririz :) İyi forumlar

McLorens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
  • Öncelikle videolarında sesli anlatım yok bu büyük bir eksidir bu 1 .
(Sesli anlatım olmasa bile arkaya hafif hoş bir müzik olabilir ama sesli anlatım daha iyi olur)
  • 2 , Kanalın banner ve logosu kötü , klasik , çok basit . İnsanların gördüğü anda senin kanalının aklına geldiği tarzda bir banner ve logo olmalı. Kendi tarzını yansıt
  • 3 , Kanalı düzene oturtmamışsın . Yani playlistler , son yüklenenler , kanal fragmanı yok . Bu büyük büyük bir eksi.
  • 4 Outro hoş , sade fena değil ama introda outrodaki gibi arkaplanda hareketli bir şeyler olsun
  • 5 Başlıklara dikkat et soru işareti falan koy , video altındaki description kısmını doldurmaya çalış orası düzenli güzel olsun bilgi versin bize.

Şimdilik bu kadar bunları yaptın mı zaten yine eleştiririz :) İyi forumlar
Sesli anlatım yapmayı düşünmüyorum fazla metin yok zaten 2 3 cümle okuyuverin :)
Logo ve banner hakkında kesinlikle haklısın düzeltmeyi düşünüyordum zaten
outro ve introyu bundan sonra 4. videodaki gibi yapmayı düşünüyorum. Sanırım 4. videodaki yeterli :)[DOUBLEPOST=1436132235,1436128775][/DOUBLEPOST]@zombiespaceman1 @OrnitorenkAdam

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
Sesli anlatım yapmayı düşünmüyorum fazla metin yok zaten 2 3 cümle okuyuverin :)
Logo ve banner hakkında kesinlikle haklısın düzeltmeyi düşünüyordum zaten
outro ve introyu bundan sonra 4. videodaki gibi yapmayı düşünüyorum. Sanırım 4. videodaki yeterli :)[DOUBLEPOST=1436132235,1436128775][/DOUBLEPOST]@zombiespaceman1 @OrnitorenkAdam
Öneri Yok Sana :(