Meltra Kalesi-PVP MAP-BİR SOSYALİST MAP!

Coolkinq12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Resimlerimiz;

[DİKKAT FOTOĞRAFLARIN 3D OLMAMASININ SEBEBİ 3D'DEN ÇIKTIĞIM İÇİN]

Meltra kalesinin şuanki özellikleri;

*Madeni var
*Tehlikeli madeni var (eğer içinde zombi vb. yoksa kendiniz ekleyiniz)
*Köyde biraz ilerledikten sonra karşınızda (doğduğunuzda kapısında doğarsınız) (not: doğal köydür)
*Kral-Kraliçe ve prenses odası
*Silah dükkanı yanındada yiyecek dükkanı
*Kule savaşanları var (kalenin üstü hani ok fırlatırlar ya işte onlar var fakat ok fırlatmıyorlar)
*Bir kaç kişi var kalede (köylüler 2,3 kişi filan)
*Toplantı odası (kral bikaç kişi çağırıp konuşurlar)
*Kral-Kraliçe-Prenses'in taht odaları
*gelişmiş bitki yetiştirme sistemi
*Tren (Kolayca adım atmadan gezmek için)
*Havuz (1 tane iron golemde içerde)
*Gamerules (spawn olmayan moblar,moblardan eşya düşmez)
*Evlerde hayvan (Bazı evlerin bahçelerine çatı bahçelerine vb. at,koyun,tavuk yerleştirdik
*Otlar (çimenlik alanlara çimen,uzun ot,saman gibi şeyler yerleştirdik
*Kuyu alanı (kuyudan su almak için önce camları kırmanız gerekir köylüler içine düşmesin diye koyduk)
*Şehir merkezi (Tuncelinin nazımiye ilçesi gibi şehir merkezini yaptık,Küçük hatalar vardır ve düzeltmeyeceğiz :))
*Meslek (Meslek olarak bir iş seçebilirsiniz hazır yerleri seçerek-ve meslek almak içinde krala başvurmanız yeterlidir)
*İl-İlçe (bir ilçemiz 2 ilimiz var Erzincan-Tunceli ilçe olarak Tunceli şehir merkezi)
*Dağ (Kötü bir dağ yaptık malesef :( fakat bilerekten yaptık çünkü yol ona bağlı)
*Havalimanı (Sadecene erzincanda bulunur. tunceli merkeze vede meltra köyüne gidebilirsiniz)
HATALAR;
Blok hataları-Düzeltildi
Mob hataları-Düzeltildi
Resource pack:
Yapım aşamasında
Anlatım;
Köyde az ilerlersen kaleyi bulur vede orda yaşarsın (erkeksen kral kız isen prenses veya kraliçe)

Birilerini mapa davet etmek istiyorum nasıl davet edeceğim?
Öncelikle mapda olmanız gerek. şu adımları uygulayın;
1- Esc'ye bas
2- Yerel ağda paylaş (bildiğimiz üzere port) a tıklayın
3- Seçenekleri ayarlayın (gelen insanlar ne yapabilir diye)
4- Ayarladıktan ve kabul ettikten sonra ör: Yerel oyun 4925 portundan sunuluyor gibi diyecektir
5- Geriye kalan tek şey insanların portlu mapa girmelerini bilip mapa girmek.

Hikayesi;
Meltra diye bir prens varmış kendisi çok dürüst,akıllı vede güçlüymüş.
Babası birgün ona bir hikaye anlatmış (meltra o zamanlar 16 yaşındaymış) hikayede bir kral varmış kral bir varis bırakacakmış 3 prensi varmış en büyüğünü seçmiş ve o'da en zalimiymiş zalim olan kral olduğunda herşeyi yıkmış ve sonra kendi ölmüş.
Meltra o hikayeden sonra tuhaf hissediyormuş tahtın varisi olunca kendini öldürmeye karar vermiş (o zalim kişi gibi olmamak için) ve kendini öldürmüş odasında asılarak bulunmuş.
[BU HİKAYE GERÇEKDE OLABİLİR OLMAYABİLİRDE FAKAT UYDURMADIM ONU SÖYLİYİM] [MELTRA İSİMLİ BİRİ YOKTUR İSİM DEĞİŞİKLİĞİ İLE ADINI DEĞİŞTİRDİM]

MAPIN TÜM EMEĞİ COOLKİNQ12'YE AİTTİR YA YARDIM EDEN YADA BİŞEY ÖNEREN HİÇBİR ŞAHIS YOKTUR.
EMEĞE SAYGI VE LÜTFEN BENİM YAPTIĞIM ŞEYLERİN AYNISINI ÇALMAYIN GÜNAHA GİRERSİNİZ.

ODALARI KENDİNİZ TASARLAYABİLİRSİNİZ!

ÖNERİLERE AÇIĞIM VE ÖNERİLERDE KİM NASIL BİR ÖNERİ VERDİYSE GÖSTERECEĞİM! Diğer versiyonlarda

Download:
LİNK GÜNCELLENMİŞTİR!

Yapan kişi: Versiyon: Link:
Coolkinq12 v.05 Tıkla <-ya basarak git

Virüs Total:
TIKLA VE GİT

Son düzenleme:

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Portu anlatmasaydın server filan kurabilirsiniz deseydin olacak idi ama.
ve
1.insan böyle maplara özen gösterir hazır köyün etrafına kale yapmaz
2.dümdüz map

I3eyazCrafter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konunuza bakmam için mesaj atmışsınız, emeğin e'sinin - çizgisi bile yok maalesef bu kalede. Bir köy bulup etrafını duvarla çevirip 2 tane kulübe yapıp kral ve kraliçe odası demişsiniz :D

Coolkinq12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konunuza bakmam için mesaj atmışsınız, emeğin e'sinin - çizgisi bile yok maalesef bu kalede. Bir köy bulup etrafını duvarla çevirip 2 tane kulübe yapıp kral ve kraliçe odası demişsiniz :D
yaptığım şeyler var. fakat daha yazmadım[DOUBLEPOST=1409314566,1409162220][/DOUBLEPOST]
hem 2 tane klübe mi daha çok oda var[DOUBLEPOST=1409476034][/DOUBLEPOST]GÜNCELLL!!