MedievalTÜRK - Ortaçağda Yaşam Mücadelesi Verin [1.7.2]

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne açılmaz sunucuymuş ya 5 aydan fazladır 4 gözle açılmasını bekliyoruz umarım artık açılır. Başarılar güzel kaliteli bir sunucu

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
forumda bi kural vardı modlar için modların herhangi bi sunucuda çalışmaları falan yasaktır diye herhalde kaldırıldı ki bu kadar modun sunucuları açılıyor :D (eskiden)

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lord olayını çok iyi düşünmüşsünüz. Server'a girince biraz daha inceleyeceğim ama şimdilik iyi gözüküyor. Saygı temel alınırsa en azından gerçekten iyi kişiler yükseler. Ayrıca sahte oyuncu -küfreden , hile yapan- kişiler yükselemez veya yükselmek için bunlardan vazgeçer. Çok iyi olmuş. Yarın 2'de oradayım. 1'de açılacak ama müsait değilim o sırada maalesef. Neyse bekliyoruz bakalım..

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
forumda bi kural vardı modlar için modların herhangi bi sunucuda çalışmaları falan yasaktır diye herhalde kaldırıldı ki bu kadar modun sunucuları açılıyor :D (eskiden)
eee ? Adam mod diye konu açamayacakmı böyle bir saçmalık olabilir mi ? Asıl saçmalık nedir biliyor musun?
Bazı forum adminlerinin sunucu açması ve halk oylamasına bile sunmadan trink direk kendine altın sunucu rankı vermesi Ulan bi oylama yap değilmi ?
Moderator arkadaşlar insandır başka bir yaratık değildir elbette sunucu açacaklar konusunuda açıcaklar böyle bir saçmalık olamaz

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
eee ? Adam mod diye konu açamayacakmı böyle bir saçmalık olabilir mi ? Asıl saçmalık nedir biliyor musun?
Bazı forum adminlerinin sunucu açması ve halk oylamasına bile sunmadan trink direk kendine altın sunucu rankı vermesi Ulan bi oylama yap değilmi ?
Moderator arkadaşlar insandır başka bir yaratık değildir elbette sunucu açacaklar konusunuda açıcaklar böyle bir saçmalık olamaz
hocam ben demiyorum craft_man zamanında kural vardı diyorum şimdi yok herhalde.

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sunucuyu 1 seneye yakındır bekliyorum. @Canyo haritanın bomboş olduğu zamanı hatırlıyorum ben :) Nereden nereye.... Bu sunucu gördügüm en çok emek verilen sunuculardan biri.

JusticeWhip_

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konuda ip yok. Bildigim kadariyla ip olmayan sunucu konuları onaylanmaz. Bu arada moderatörlerin bir sunucuda calismasi yasak degil. Forum dısı olaylar forumun dısında kalır. Ancak sunucu konusu acmasi yasakki yönetimden izin alindi heralde. Böyle giderse bazı moderatörler sunucu konusu acip git gide büyüyecektir.

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu eskiden incelemek için girmiştim. Bir kere daha girebilirim ^^
Buildleri yaptırın bu arada, çok kötü