Mcskinsearch' skinim gözükmüyor

TheXX3

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar hesabım premium kullanıcı adımda BlueHeaven34061 ancak mcskinsearch arama kısmına adımı yazdığım zamam skinim çıkmıyor nedeni ne olabilir?

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Daha iyi çalarlar :D yoksa
galiba mcssh artık iş görmüyor

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Görünmemesi iyi olmuş. Skinin çalınmaz hiç değilse.

TheXX3

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu arada konuyu galiba yanlış yere açmışım yetkililerden özür dilerim minecraft destek bölümüne açmam gerekirdi

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben premium'umu aldıktan bi gün sonra SO ya girmeye çalıştım benim ismimi benden önce kullanmışlar. Bi daha da türk sunucusuna girmedim. Çıkmadığına şükret .d

TheXX3

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben premium'umu aldıktan bi gün sonra SO ya girmeye çalıştım benim ismimi benden önce kullanmışlar. Bi daha da türk sunucusuna girmedim. Çıkmadığına şükret .d
ben olaya hiç bu açıdan bakmamıştım sadece mcskinsearch da gözükmek beni ünlü yapar diye düşünmüştüm o yüzden sordum :)

XapeEvely

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çalmada Olabilir Ama %50 İhtimalle Skin Sahibi Başka Bir Skine Aktarmış olabilir. Yada MCSkinSearchda Saten Kendiside Demişti Bazen Teknik Skindex Sorunları Yaşıyorlar Bu Yüzden Göremiyebilirsin :)

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Çalmada Olabilir Ama %50 İhtimalle Skin Sahibi Başka Bir Skine Aktarmış olabilir. Yada MCSkinSearchda Saten Kendiside Demişti Bazen Teknik Skindex Sorunları Yaşıyorlar Bu Yüzden Göremiyebilirsin :)
Adamın kendisi premium ? Hesabın sahibi ? WÖT ?

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Bizde Pre Olduk Heralde Preyi Aldıgı Yer Skini Degiştirip Yada Skinini Resetliyebilir Aynı Olay Banada Olmuştu Ama 2,3 güne geri koydular
Biz premium'u minecraft.net 'ten aldığını varsayıyoruz. Saçma sapan, dolandırıcı sitelerden değil :(

Prokeen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MCSSH daha alan adını yenileyemiyor. Geçen alan adının ücretini ödemedikleri için site açılmıyordu. :S
Ayrıca gözükmesine ne gerek var ? :D