MCreator Testing Decompiled Files Hatası Çözümü

sakocuk12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar çoğu kişide bu sorun var.

bu sorunu gidermek için JDK 7 Yüklemeniz Lazım.

JDK 7 nin linki nerdeyse hiç biryerde yok.o yüzden ben upload edip size veriyorum.sadece java klösörünü seçip yüklemek yeterlidir.sonra sorun çözülcetir.

http://www.mediafire.com/?u2e6tnq42s3x6vv Bunu yükleyin.Artık olacaktır.denedim ve oldu.konunun sabitlenmesini istiyorum.sabitlenirse videoda çekerim.

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Javanın orjinal sitesinde olmayan şeyi sen mi buldun ? (espri gibi algıla -,-) Diğer yönden bakacak olursak MCreator ile fazla bir şey yapamazken eclipse kodlama dili ile daha güzel şeyler yapabilirsin.Ben şahsen cidden mod yapacak biri olsaydım üşenmeyip java dili öğrenirdim.Ama halkımız o kadar üşengeç ki.. Daha doğrusu şimdiki nesil.9 yaşındaki çocuğun gelip ben mod yapabiliyorum diye burada pervane gibi dönmesinden çok java dili öğrenip ben kodlayabiliyorum demesini tercih ederim.Eğer cidden kodlama gibi bir olaya girişeceksiniz Youtube'da sinan abinin sıfırdan java serisini izleyin.Çalışma yapacaksanız da orta derece bir İngilizceniz , mod yapacaksanız thaumcraft 4 gibi modların APİ'lerinden yararlanın.Bu arada seni eleştirdiğimi düşünme cidden yararlı paylaşım üşengeç arkadaşlar için.
Java dersleri için ;
Sinan abiyi takip edebilirsiniz.

Bthn109

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende hata vardı da şimdi alichosun yorumdan sonra biraz ürktüm indirmekden :D zaten sinirden mcreator u da silmişdim kodlayarak yapcakdım çünkü minecraft hakkında çoğu şeyi biliyom. mc edit resource pack yapımı vsvs bide onları kodlamayla yapmaya başlıcakdım ama dur bakam üşengeçliğim tuttu :D

Bthn109

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim oldu olmasına da mod yaptıkdan sonra sorun çıkartmaya başladı :D

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
sildim tekrar yükledim olmadı forge de varb her şey var olmadı

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Javanın orjinal sitesinde olmayan şeyi sen mi buldun ? (espri gibi algıla -,-) Diğer yönden bakacak olursak MCreator ile fazla bir şey yapamazken eclipse kodlama dili ile daha güzel şeyler yapabilirsin.Ben şahsen cidden mod yapacak biri olsaydım üşenmeyip java dili öğrenirdim.Ama halkımız o kadar üşengeç ki.. Daha doğrusu şimdiki nesil.9 yaşındaki çocuğun gelip ben mod yapabiliyorum diye burada pervane gibi dönmesinden çok java dili öğrenip ben kodlayabiliyorum demesini tercih ederim.Eğer cidden kodlama gibi bir olaya girişeceksiniz Youtube'da sinan abinin sıfırdan java serisini izleyin.Çalışma yapacaksanız da orta derece bir İngilizceniz , mod yapacaksanız thaumcraft 4 gibi modların APİ'lerinden yararlanın.Bu arada seni eleştirdiğimi düşünme cidden yararlı paylaşım üşengeç arkadaşlar için.
Java dersleri için ;
+1

sakocuk12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Java dersleri için ;
şimdi böyle uğraştım java öğrendim büyük bi mod yaptık diyelim.elimize ne geçer ? onun yerine ders çalışsak daha karlı.zaten öğrenmek felan 5 ay sürer. en az

sonra o modla hiçbir şey olmaz.arkadaşlarına hava atarsın.beniim diye.1-2 gün sonra biter havan.Mcreatorle küçük ve çabuk modlar yaparsan daha karlı olursun.hem zamanını yemez hemde modun havası bittiğinde yeni küçük mod yaparsın

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
şimdi böyle uğraştım java öğrendim büyük bi mod yaptık diyelim.elimize ne geçer ? onun yerine ders çalışsak daha karlı.zaten öğrenmek felan 5 ay sürer. en az

sonra o modla hiçbir şey olmaz.arkadaşlarına hava atarsın.beniim diye.1-2 gün sonra biter havan.Mcreatorle küçük ve çabuk modlar yaparsan daha karlı olursun.hem zamanını yemez hemde modun havası bittiğinde yeni küçük mod yaparsın
Eğer oyun kodlayanlar senin mantığınla ilerleselerdi hiç bu işe girişmemeleri gerekirdi.Ayrıca tabii ki ders çalışmak her zaman daha olanaklı daha verimlidir.Fakat benim derslerim olağanın en iyisi olduğu için zamanımı boş boş televizyon izlemek yerine javayı az buçuk öğrenerek geçirdim; Çok mu ? Atıyorum ki ; mod yapımcısını geçtik oyun kodlayan biri büyük oyun yaparak ne kazanabilir desek ? Minecraft Premium 60 TL olmuş haberin var mı ? Tıkır tıkır paraları akıyorken bu kadar insanın dikkatini çekebiliyorken neden durdursunlar kodlamayı.O zaman herkes bedavaya getirsin ? Ayrıca söylemem gerek ki ben mod yazmayı arkadaşlarıma hava atmak için değil kendimi geliştirip ilerdeki karekterime şekil vermek için yapıyorum.

buranos

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Jdk7'yi yükledim iki kez tıklıyorum açmıyor sağ tıklayıp aç yapıyorum açmıyor.Yönetici olarak çalıştır dedim gene açmadı

Yardım edin