|>Martial Craft<| [Faction Sunucu 1.7.X-1.8.X] Boss-Rütbe-Lapis-Kumar-Döviz-Eşya Efsunlama

Nultake

Marangoz
En iyi cevaplar
0

┏╋━━━━━━<◣│◢>━━━━━━╋┓
┌──────────────────┐
SUNUCU ÖZELLİKLERİ
└──────────────────┘

^️ Faction Plugin Paketi
^️ 3 GB Ram
^️ İP:185.9.156.202
^️ Saldırı Koruması
^️ 4 Çekirdek İşlemci
^️ 64 Kişilik Sunucu Kapasitesi
┗╋━━━<◣│◢>━━━━━━╋┛

☯ Sunucumuzda Küfür,
☯ Hile,
☯ Spam,

☯ Reklam,
☯ Dini, Irki, Milli değerlere hakaret
Yasaklanmıştır.
══════════════════════════════════════

[/Otolapis ac/kapa] yazarak otomatik lapis satmayı etkinleştirebilir veya kapatabilirsiniz.
═════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
✚ /Döviz Yazarak döviz sistemine başlayabilirsiniz.
(örnek: /döviz yazdınız ve döviz kurunun 1.5 olduğunu gördünüz. /döviz yap yazdınız. Ardından Chate yapmak istediğiniz miktarı yazın. 150 yazdınız diyelim. 150 dolarınız oldu. Ertesi gün dövize baktığınızda ise kur miktarının 3 olduğunu gördünüz. /döviz boz yazdıktan sonra chate 150 yazdınız ve dövizinizi 300 den sattınız. Elde ettiğiniz kar 150 olmuş olacak.)

═════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
✚ /warp kumar yazarak kumarhaneye uğrayabilir ve paranızı orada katlayabilirsiniz.
✚ Lapis kazarken çıkan artı basma itemini kullanarak verimlilik(efficiency) V kazmayı şansınız varsa VII yapabilirsiniz.
✚ Zor Boss'tan düşen artı basma itemini kullanarak Koruma(Protection) V zırhı VI yapabilirsiniz
/ksohsil yazarak şahsınıza özel sohbeti temizleyebilirsiniz.
✚ /rütbe yazarak rütbeler hakkında bilgi alabilir ve rütbe atlayarak rütbenize özel kitlere ve rütbe hammaddenize ulaşabilirsiniz.
═════════════════════════════════════════════════════════

═════════════════════════════════════════════════

- QuenZee
- Nultake
- Godoftrol

═════════════════════════════════════════════════
-- Sunucudan Kareler --

Son düzenleme:

iFakeGlobal

#TerörüLanetliyoruz...
En iyi cevaplar
0
Ben Daha Bu Kadar Kötü Server Görmedim.
4 Oyuncudan 3 ü Rehberdi ve Kick Atarken Yazdıklarına bak. Sadece Hac İşareti nedir alıntımı dedim..

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı başta güzel gidiyor,
Ancak çok kısa ve sonrasında saçmalıyor.
Eklentilerden bahsetmeniz güzel ancak "Maymunların bile anlayabileceği örnek" Demeniz oyuncuların girmesini tamamen engellemiş durumda,
"/döviz boz yazdıktan sonra chate 150 yazdınız ve dövizinizi 300 den sattınız." Bunu düşündüm de 100 doları mevcutken 150 nasıl satacak ?
ksohsil akılda kalıcı değil,
Yapıların alıntı olduğuna adım kadar eminim.
Konu : 4/10
Eklentiler : 6/10
Yapılar : 0/10
Ortalama : 3.3/10

Nultake

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben Daha Bu Kadar Kötü Server Görmedim.
4 Oyuncudan 3 ü Rehberdi ve Kick Atarken Yazdıklarına bak. Sadece Hac İşareti nedir alıntımı dedim..
Bunun Sorumlusunu Söylersen Gerekli İşlemi Uygularım
Konu tasarımı başta güzel gidiyor,
Ancak çok kısa ve sonrasında saçmalıyor.
Eklentilerden bahsetmeniz güzel ancak "Maymunların bile anlayabileceği örnek" Demeniz oyuncuların girmesini tamamen engellemiş durumda,
"/döviz boz yazdıktan sonra chate 150 yazdınız ve dövizinizi 300 den sattınız." Bunu düşündüm de 100 doları mevcutken 150 nasıl satacak ?
ksohsil akılda kalıcı değil,
Yapıların alıntı olduğuna adım kadar eminim.
Konu : 4/10
Eklentiler : 6/10
Yapılar : 0/10
Ortalama : 3.3/10
Yorumunuz İçin Saolun Eksikleri Gidermeye Çalışıcağım

KozyOldV

En iyi cevaplar
0
Ruh hali

KozyOldV

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
(örnek: /döviz yazdınız ve döviz kurunun 1.5 olduğunu gördünüz. /döviz yap yazdınız. Ardından Chate yapmak istediğiniz miktarı yazın. 150 yazdınız diyelim. 150 dolarınız oldu. Ertesi gün dövize baktığınızda ise kur miktarının 3 olduğunu gördünüz. /döviz boz yazdıktan sonra chate 150 yazdınız ve dövizinizi 300 den sattınız. Elde ettiğiniz kar 150 olmuş olacak.)

Şu kısmı Güncelleyecek olursak,

"örnek: /döviz yazdınız ve döviz kurunun 1.5 olduğunu gördünüz. /döviz yap yazdınız. Ardından Chate yapmak istediğiniz miktarı yazın. 150 yazdınız diyelim. 100 dolarınız oldu. Ertesi gün dövize baktığınızda ise kur miktarının 3 olduğunu gördünüz. /döviz boz yazdıktan sonra chate 100 yazdınız ve dövizinizi 300 den sattınız. Elde ettiğiniz kar 150 olmuş olacak."

Hata yapmış olabilirim sistemi tam anlamadım yürüttüğüm mantık ;
/döviz yap yazdıktan sonra yazdığımız bakiyeyi kestikten sonra ederince döviz verecek,
/döviz boz yazdıktan sonra yazdığımız ise döviz bakiyemizi kestikten sonra bakiyemize 300 TL ekleyecek

matematik zekanızı çalıştırmalıydınız biraz, sunucu kurma kapasitesinde birisi matematik zekasına sahiptir diye düşünüyorum.
Ve neden sadece oraya takıldınız ? ksohsil komutunu değiştirebilirsiniz (Akılda kalıcı değil)
Ayrıca eklentileri resimlerle zenginleştirebilirsiniz :)

Son düzenleme:

Nultake

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şu kısmı Güncelleyecek olursak,

"örnek: /döviz yazdınız ve döviz kurunun 1.5 olduğunu gördünüz. /döviz yap yazdınız. Ardından Chate yapmak istediğiniz miktarı yazın. 150 yazdınız diyelim. 100 dolarınız oldu. Ertesi gün dövize baktığınızda ise kur miktarının 3 olduğunu gördünüz. /döviz boz yazdıktan sonra chate 100 yazdınız ve dövizinizi 300 den sattınız. Elde ettiğiniz kar 150 olmuş olacak."

Hata yapmış olabilirim sistemi tam anlamadım yürüttüğüm mantık ;
/döviz yap yazdıktan sonra yazdığımız bakiyeyi kestikten sonra ederince döviz verecek,
/döviz boz yazdıktan sonra yazdığımız ise döviz bakiyemizi kestikten sonra bakiyemize 300 TL ekleyecek

Matematik zekanızı çalıştırmalıydınız biraz, sunucu kurma kapasitesinde birisi matematik zekasına sahiptir diye düşünüyorum.
Ve neden sadece oraya takıldınız ? ksohsil komutunu değiştirebilirsiniz (Akılda kalıcı değil)
Ayrıca eklentileri resimlerle zenginleştirebilirsiniz :)

dövizi şöyle Açıklayayım Bir Kur Miktarı 12 saate Bir Değişiyor Ve yapmak istediğini miktar çarpı kur miktarı kadar ücret karşılığında dolar yapıyor eğer kur miktarı artarsa bozara kurmiktarı çarpı bozmak istediği değer kadar maliyete satıyor

KozyOldV

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
dövizi şöyle Açıklayayım Bir Kur Miktarı 12 saate Bir Değişiyor Ve yapmak istediğini miktar çarpı kur miktarı kadar ücret karşılığında dolar yapıyor eğer kur miktarı artarsa bozara kurmiktarı çarpı bozmak istediği değer kadar maliyete satıyor
Anlamadım ama neyse başarılar :)