1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Mantar Adası !

Konusu 'Seedler' forumundadır ve Villager tarafından 29 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. Villager

Villager Kömür Madencisi

Bu gün çok şanslıyım. Ben ilk defa görüyorum şahsen. Mantar adası sdgjdfg oysa sadece bir köy arıyordum :D

ErdemSoykal bunu beğendi.
  2. Xeontr

Xeontr Ağaç Yumruklayıcı

Şanslı şey seni :D

3. Schaffer79

Schaffer79 Hayalet Avcısı

Steam:
    Schaffer79
    Minecraft:
    Schaffer79
    Bi sorum olcak yanlış anlama ama denizde village ariyordunda adamı buldun? Garibime gitti gerçekten villageyi suda bulamicağını bilmen lazım bence sen seedi internetten bulmuşsun.

4. Xeontr

Xeontr Ağaç Yumruklayıcı

Kardeşim saçmalama denizin üzerinde evler olabiliyor. Ben kendim survival oynarken buldum ? Ama yani o kadar uzakta olur mu bilmem ?

5. Schaffer79

Schaffer79 Hayalet Avcısı

Steam:
    Schaffer79
    Minecraft:
    Schaffer79
    Arkadaşım senin şu denizin üstünde köyler bir mod ile geliyor, suyun üstünde köy bul bana fotoraf at tamam haklısın diyeceğim, hadi suyun üstünde köy çıkıyor diyelim arkadaş bunu biliyor ormanlarda aramak daha mantıklı değilmi?

6. Xeontr

Xeontr Ağaç Yumruklayıcı

Orasıda öylede arkadaşın fantezilerine karışmamak gerekir :D yanlız benim buldugum yer bu kadar büyük bir denizde değildi büyük bi su birikintisindeydi . Yani merdiven gibi şeyler yapmışlardı..

7. ForeverLove

ForeverLove Zombi Katili

Hacı o adanın seedini alsaydın keşke :D ben yaşarım orda :D

8. Xeontr

Xeontr Ağaç Yumruklayıcı

Adamın birisi paylaşmıştı :D

9. ForeverLove

ForeverLove Zombi Katili

Adamın birisi.. :D Haha fıkra gibi söylüyorsun ya :D Adamın biri varmış.. Bak biliyorsan anlatmıyım ama :D :D

10. Xeontr

Xeontr Ağaç Yumruklayıcı

La olum biliyorum , adamın nickini aklımdamı tutiyim :D

11. ForeverLove

ForeverLove Zombi Katili

Adamın adını değil seedi aklında tut :D Hiç düşünmüyor musun rahatsızın biri gelir bu adanın seedini ister bende şaak diye yapıştırırım mesajı diye :D

12. Xeontr

Xeontr Ağaç Yumruklayıcı

Ne gerek var ya :D

13. Villager

Villager Kömür Madencisi

Ben denize doğru gittim başka adalar bulmak için. Denizde baya gittim ama sonra da bu adayı buldum. Amacım başka bir ada bulup orda aramaktı sen yanlış anlamışsın. :/

14. Mini-craft

Mini-craft Zombi Katili

Bende mantar adası seedi paylaşmıştım . Adanın önünde spawn oluyosn .

15. Ranork

Ranork Lapis Toplayıcısı Emekli

Steam:
    Andromedal
    Minecraft:
    xRisinGx
    seedler bölümüne açıyorsanız seedide yazın :)

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş