Mahzen|Arena Haritası|1-4 Kişilik|1.7.2 Bukkit Server Haritası

Haritanın 2. Versiyonu Gelsin mi ?

• Evet

Kullanılan: 2 100.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
World Edit sağolsun yardımcı oldu :D ama yapmam gerçekten uğraştırdı eğer beğenilirse veya istenirse sonradan haritayı tek kişilik yada gene 1-4 kişilik macera haritasına çevirebilirim v.2 olarak gelir :)

Linkler: (dosya içerisinde craftbukkit 1.7.2 , harita resimleri , harita , plugins var )

Harita güncellenicek linkler sonra

VirusTotal hata verdi anlamadım o yüzden bilgisayarım microsoft security essentials ile taradım izleyebilirsiniz isterseniz:

Son düzenleme:

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biraz Daha Resim Koysana :D
Fazla spoilera girer onun yerine özetliyeyim mahzende mahsur kalıyosun kolay , orta ,zor , çok zor , ultra zor final bölümleri var her bölümün kendine ait sıradan canavarı ve bossu var bosstan düşen eşyalarla öbür mahzen katlarına gitmeye çalışıyosun öldürdüğün canavarlardan çıkanlarla (çürük et , kemik vs.) eşyalar alabiliyosun zaten her boss yendikten sonra daha iyi eşyalar veriliyor.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Keşke build'lara önem verseydin. World edit ile 4 duvar yapınca emek verilmiş olmuyor.

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Keşke build'lara önem verseydin. World edit ile 4 duvar yapınca emek verilmiş olmuyor.
Yalnız ben açık açık world edit yardımı aldığımı söylemiştim ve ben builder değilim öyle bir şey idda etmedim. Aynı zamanda emek verilmiş olmuyor diyosun ama en az 2.5-3 saat uğraştım

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Yalnız ben açık açık world edit yardımı aldığımı söylemiştim ve ben builder değilim öyle bir şey idda etmedim. Aynı zamanda emek verilmiş olmuyor diyosun ama en az 2.5-3 saat uğraştım
Tamam işte ben de onu diyorum. Apaçık world edit kullanmışsın. build'larda gram emek yok. Redstone konusunda emek vermiş olabilirsin ona lafım yok ama bu build'ler ve benzerleri yaptığınız haritalarda bulundukça gelişemezsiniz.

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam işte ben de onu diyorum. Apaçık world edit kullanmışsın. build'larda gram emek yok. Redstone konusunda emek vermiş olabilirsin ona lafım yok ama bu build'ler ve benzerleri yaptığınız haritalarda bulundukça gelişemezsiniz.
Tamam itirazım yok fazla güzel değiller ama genede world edite bana kutu yap diyince sana 4 duvar vermiyor onuda geçtim bir mahzen ne kadar güzel olabilir ki ?

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Tamam itirazım yok fazla güzel değiller ama genede world edite bana kutu yap diyince sana 4 duvar vermiyor onuda geçtim bir mahzen ne kadar güzel olabilir ki ?
Yav arkadaşım şimdi 4 tane //set komutu kullanınca çok zorlanmış olmuyorsun. Mahzen işte ne yapacağını sen bileceksin detay ekleyeceksin ürkütücü yaparsın bir şey yaparsın, her türlü 4 tane dümdüz duvardan çok daha iyi yaparsın.

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yav arkadaşım şimdi 4 tane //set komutu kullanınca çok zorlanmış olmuyorsun. Mahzen işte ne yapacağını sen bileceksin detay ekleyeceksin ürkütücü yaparsın bir şey yaparsın, her türlü 4 tane dümdüz duvardan çok daha iyi yaparsın.
Ya tamam uzatma işte 4 tane //set komutu dedin ama kaç tane yapı yaptım ? ha onun yanında üstlerini felan ben ayarladım çünkü ışık geçiriyodu ayrıca korkunç dedinde ben korku değil arena haritası yapıyorum. Ve arena haritasında şahsen yapının önemine değil konuya bakıyorum. Ama seni bilemem hadi eyvallah.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Ya tamam uzatma işte 4 tane //set komutu dedin ama kaç tane yapı yaptım ? ha onun yanında üstlerini felan ben ayarladım çünkü ışık geçiriyodu ayrıca korkunç dedinde ben korku değil arena haritası yapıyorum. Ve arena haritasında şahsen yapının önemine değil konuya bakıyorum. Ama seni bilemem hadi eyvallah.
Hala nasıl anlayamadığını düşünüyorum. Arkadaşım senin //set komutuyla yaptıklarının 10 kat daha güzellerini insanlar tek tek blok koyarak yapıyor, sen hadi taş çatlasa 20 tane //set komutuna mı fazla diyorsun? Bir haritada her şey önemlidir, şunu yapayım şurası önemli değil demekle olmaz. Bu düşünceyle gelişemezsiniz arkadaşım.

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hala nasıl anlayamadığını düşünüyorum. Arkadaşım senin //set komutuyla yaptıklarının 10 kat daha güzellerini insanlar tek tek blok koyarak yapıyor, sen hadi taş çatlasa 20 tane //set komutuna mı fazla diyorsun? Bir haritada her şey önemlidir, şunu yapayım şurası önemli değil demekle olmaz. Bu düşünceyle gelişemezsiniz arkadaşım.
Amacım çok fazla gelişmek değil sadece insaların hoşuna gidebilecek konuları yapmak istiyorum.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Amacım çok fazla gelişmek değil sadece insaların hoşuna gidebilecek konuları yapmak istiyorum.
İşte ben de diyorum ki, insanların hoşuna gitmesi için göze hitap etmesi gerekir, aksi takdirde oyuncular her zaman bir şeyin eksikliğini hissedecektir.

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşte ben de diyorum ki, insanların hoşuna gitmesi için göze hitap etmesi gerekir, aksi takdirde oyuncular her zaman bir şeyin eksikliğini hissedecektir.
Bildirimin için teşekkür ederim fakat benimde kendime göre işlerim var kimse bana bunu yapmam için bir şey vermiyor veya tehdit etmiyor okul zamanında çokta uğraşamıyorum. Beğenmeyen insanlarıda para zoruyla veya tehditle oynatmıyoruz. Dediğim gibi bildirimin için teşekkürler fakat benimde kendime ayırmak istediğim bi zamanım var.

Phanratade

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir şeye benziyor fakat dahada aydınlatabilirdin bizi map konusunda.