Mahalle Oyunları Adlı Serverimde Başka Ne Oyun Eklemeliyiz ?

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Ben Böyle Bir Proje Üstünde Çalışıyorum Şuana Kadar Bir Problem Olmadı Ve Umarım Olmaz (Tek Kişi Çalışıyorum :/)
Şimdi Mahalle Oyunları Serverinde "Simit / Ebelelemec / Kör Ebe / Kum Ebesi " Bulunuyor Bu 4 Oyuna Başka Hangi Oyunları Eklemeliyiz ?

Simit:
Bir Ebe Seçilir Ebe Belirtilen Yerde Bekler Ve Oyuncular Etrafa Dağılır Ebe STOP Dediği Anda Herkes Durur Ebenin Diğerlerini Yakalaması İçin 2 Şansı Vardır Ya SİMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİT Diye Nefesinin Yettiği Kadar Koşup Birini Yakalayacak Ya Da Zımba Deyip Tek Ayağının Üstünde Onları Yakalayacak (Herkes Zımbada Sadece Ebe Değil) Peki SİMİİİİT Dedi Ve Nefesi Kesildi Ne Olacak ? Ebe Yerine Koşana Kadar Onu Dövecekler :D (Ciddiyim :) ) Ebe Yerine Geldiği Zaman STOP Diye Bağıracak Ve Herkes Yine Olduğu Yerde Duracak.Peki Birini Yakaladı O Kişiyi De Ebe Yerine Gidene Kadar Dövecekler Ve Ebe O Olacak...
Peki Bu İşlem MineCraft'da Nasıl Olacak Aynı Anlattığım Gibi Olacak Ama Tek Farkı Ebe Rastgele Seçilecek ve Dövülen Kişi Ölürse Rastgele Biri Ebe Olur ve Ölen Kişi Elenir...

Ebelemec:
Bunu Bilmeyen Yoktur Ama Yinede Cahillerimize Anlatayım :) :)... Ebe Seçilir Ebe Herkesin Peşinden Koşar Ve Dokunduğu Kişiyi Ebe Yapar Kendisi Oyuncu Olur
Peki Bu İşlem MineCraft'da Nasıl Olacak Aynı Anlattığım Gibi Ama Sonsuza Kadar Sürer Böyle Dimi :) O Yüzden Ebelenen Kişinin 2 Kalbi Gider Bu Ne Demek Herkesin 5 Kere Ebelenme Hakkı Var...

Kör Ebe:
Aynı Ebelemec Gibi Tek Farkı Ebenin Gözü Kör Ve Ebe Değişmiyor Yakaladığı Kişi Eleniyor... (Aslında Böyle Değil Oyun Ama MineCraft'da Böyle Uyarlıyım Dedim)

Kum Ebesi:
Herkes Bir Park'da Ebe Seçilir Ebede Bulantı Vardır Parkdan Herkesi Düşürmeye Çalışır Düşen Elenir... (Ki Böyle Değil :D)

Sizce Daha Neler Olmalı ?

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Seksek - Misket { Bilye } - Yakar Top - Ortada Sıçan Fln Fln
[ hafızamı Zorladım :) ]

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Seksek - Misket { Bilye } - Yakar Top - Ortada Sıçan Fln Fln
[ hafızamı Zorladım :) ]
Seksek yapamam
Misket yapamam
Yakar Top belki :p
Ortada Sıçan belki
Aklımda Birde İstop Varda Bunların Toplarını Nasıl Yapıcam Onu Düşünüyordum :/

umut_

En iyi cevaplar
0
Seksek yapamam
Misket yapamam
Yakar Top belki :p
Ortada Sıçan belki
Aklımda Birde İstop Varda Bunların Toplarını Nasıl Yapıcam Onu Düşünüyordum :/
O Zaman Kumdan Kale Oyunu yap :)

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bagirma olayı nasıl olacak

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

umut_

En iyi cevaplar
0

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şöyle olucak Simit şeysi
Adama Belli 10 - 15 Saniye Arasında Rastgele Süre Verecek Bu Süre Zarfında Yakaladı Yakaladı Yakalayamadı Umarım Sağlam Koşuyordur :)[DOUBLEPOST=1414692463,1414692429][/DOUBLEPOST]Sandalye Kapmaca | Çuval Yarışı

Güzel Fikirler Bana Böyle Gelin :))