Madende Kırılmayan Taş

xengage

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben oyuna yeni başladım sayılır 3-4 gün oldu buraya da yeni kaydoldum.Neyse oyunda survival modda bi maden kazdım,bayağı aşağı indim sonra önüme kırılmayan siyah taşlar çıktı daha fazla inemiyorum ne yapabilirim?

ya nasıl

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ona katman kayası denir oyunun sonsuzluguna açılır ancak tpler onları kırabilir orda bir şey yapılamaz blokveya canavar yaratılamaz taşa tnt bile zarar veremez

ProStrikes1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
xengage onlara obsidyen denir.sadece elmas kazma ile kırabilirsin ve onlarla nethere gidebilirsin yalnız nether değil onlarla büyü masası,müzik kutusu yapabilirsin ama elmas kazman olması gerek

Cem_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
xengage onlara obsidyen denir.sadece elmas kazma ile kırabilirsin ve onlarla nethere gidebilirsin yalnız nether değil onlarla büyü masası,müzik kutusu yapabilirsin ama elmas kazman olması gerek

hayır obsidiyen mor renkli bir taştır xengage nin anlattığı şey bedrock

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
okadar aşaya inmissin hala bulamadinmi etrafi kaz aşada

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadaş elmas zaten nadir olur sen kazmaya devam et rastlarsin elbet dağal yariklarda bulman daha kolay olabilir

deniz_alp

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
daha çok bulan için 15 katlarını ara f3 bas y 15 gelicedur sonra yanlarını kaz

RyuLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Elmas nadir bulunur. 12 ile 14'üncü katlar arasinda çikar Youtubeye Şerit Madenciligi yaz, öğren o taktigi uygula kesin bulursun.

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
ya konu açilali taa nekadar zaman olmus bu konu eski bir konu
o katman kayasi 12-13saate elmas kazma ile kirilmis denenmis birsey bu arastirirsaniz görürsünüz bunu

onur7

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
en yukardaki senin ismin neyse sen maden kazarken simsiyah bir blokla karşılaştın ya o bloğun ismi obsidien o blok sadece
elmas kazmayla kırıla bilir ama eğer beyazımsı siyahımsı bir blok gördüysen o bloğun ismi katman kayası o blok
aslaha kırımaz kırılırsada sonsuz bir uzay çıkar kırdığın yerden bunu minecraft'a 3,4 günden beri minecrafta yeni
başladım diyene söylüyorum.