Madende Kırılmayan Taş

emircanbirg

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ona bedrock denir katman kayası onu kırabilirsin oyunda yeni gelen updatede 20 saatte kırıldığı yazıyodu oda elmas kazmayla obsidian ise elmas kazmayla kırılan nether portalı açmaya veya kırılmayan evler inşa etmeye yarayan taştır kardeş :)[DOUBLEPOST=1373808741,1373808678][/DOUBLEPOST]
evet beyler ben oyunu tam 2 yıldır oynuyorum ve size şunu söyleyeyim bedrock elmas kazmayla 12-13 saatte kırılabilir buda imkansız bir şey işte bu notch tarafından eklendi sizi aydınlatabildiysem ne mutlu bana (sakın denemeyin!!!)
yeni gelen update ile 20 saat oldu.

Barseko

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
xengage onlara obsidyen denir.sadece elmas kazma ile kırabilirsin ve onlarla nethere gidebilirsin yalnız nether değil onlarla büyü masası,müzik kutusu yapabilirsin ama elmas kazman olması gerek

Obsidyen Siyah Mı ? Biraz Adamın Dediğini Bak Siyah Taş Diyor Mor Değil !

MrSmith

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bedrock Modlarla kırabiliyor modsuz kırılmaz..(Note;Creative Hariç)

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ona bedrock denir katman kayası onu kırabilirsin oyunda yeni gelen updatede 20 saatte kırıldığı yazıyodu oda elmas kazmayla obsidian ise elmas kazmayla kırılan nether portalı açmaya veya kırılmayan evler inşa etmeye yarayan taştır kardeş :)[DOUBLEPOST=1373808741,1373808678][/DOUBLEPOST]
yeni gelen update ile 20 saat oldu.
evet beyler ben oyunu tam 2 yıldır oynuyorum ve size şunu söyleyeyim bedrock elmas kazmayla 12-13 saatte kırılabilir buda imkansız bir şey işte bu notch tarafından eklendi sizi aydınlatabildiysem ne mutlu bana (sakın denemeyin!!!)

yeter ya bedrock asla kırılmaz bunu bi aklınıza sokamadınız

KMHero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Katman kayasinin oralarda koocaman ev yapcak gibi bir oda ac kessin bulrsn

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sayın Chaos. bedrock kırıldığını minecraft yeni update geldiğinde girerken yazdı siz kime kafa tutuyorsunuz :Dur:
söyleyimde premiumum girdiğim launcherde tüm yenilikler yazıyor :D 1.0.0 versiyonunna kadar olan tüm yenilikleri buraya yazdırma bana -1[DOUBLEPOST=1373871117,1373871035][/DOUBLEPOST]
Kırılır fakat modlarla !
modlarla neler neler oluyor bu oyunda normal minecraftla karıştırmayın

Aribza

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
EE KARDEŞ NAPAK BEDROCK I KIRAMIYORSAK ÖLEKMİ ??

emircanbirg

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
xengage onlara obsidyen denir.sadece elmas kazma ile kırabilirsin ve onlarla nethere gidebilirsin yalnız nether değil onlarla büyü masası,müzik kutusu yapabilirsin ama elmas kazman olması gerek

madende durduk yere obsidyen ne arasin rampage degil bisey degil