MİNECRAFT AÇILDIĞI ANDA KAPANIYOR

cLaPs

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben bilgisayarıma format attığımdan beri mc oynayamıyorum ama format atmadan öncede w7 idi format attım yeniden w7 yükledim yani işletim sistemi aynı
Şimdi sorunum şu mc ye teamextreme launcherden giriyorum play e tıklıyorum biraz bekledikten sonra tam ekran değil küçük ekran olarak beyaz bir ekran geliyor ve geldiği anda kapanıyor tekrar launcher açılıyor
kafayı yiyecem lütfen yardım edin :( :( :(

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
banada olmuştu team viewerin varsa yardım edebilrim :) yada anlatayım minecraftı sil %appdata% de .minecraftı sil tekrar kur sorun çözüldü

Mcdikmen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben bilgisayarıma format attığımdan beri mc oynayamıyorum ama format atmadan öncede w7 idi format attım yeniden w7 yükledim yani işletim sistemi aynı
Şimdi sorunum şu mc ye teamextreme launcherden giriyorum play e tıklıyorum biraz bekledikten sonra tam ekran değil küçük ekran olarak beyaz bir ekran geliyor ve geldiği anda kapanıyor tekrar launcher açılıyor
kafayı yiyecem lütfen yardım edin :( :( :(

Büyük ihtimalle ekran kartını güncellemediğinizden olabilir veya Java'nızın sürümü bilgisayarınızın bitiyle uyuşmuyor olabilir. Size tavsiyem bilgisayarınızın bitini öğrenip https://www.java.com/tr/download/manual.jsp bu adresden size uygun Java'yı indirmeniz olacaktır.

MajsterkoS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SlimDrivers yada DriverUpdate programlarını kullanarak , ekran kartını ve bütün sürücülerini güncelle.
Ayrıca javanın en son sürüm oldugundan emin olmalısın..

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
SlimDrivers yada DriverUpdate programlarını kullanarak , ekran kartını ve bütün sürücülerini güncelle.
Ayrıca javanın en son sürüm oldugundan emin olmalısın..
SlimDrivers orjinal Windows olmayan bilgisayarımı çökertti. Restore'yi de engelledi. Restore kısmına // atmış. Komut isteminden düzenleyerek sistemimi kurtarabildim.
Sürekli orjinal Windows yazılımımı almamı isytiyordu. bir şey yapamıyordum.