Lumberjack sorunu

dneme123123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar ben bir lumberjack buldum kendisi ağaç kesiyor ama bir sorun var ben şimdi lumberjack'ın yanında durunca kendisi çalışıyor ama ben yanından uzaklaşınca çalışmayı dırduruyor ve orada duruyor tekrar yanınna gelince tkrar çalışıyor yanından gidincede çalışmayı bırakıyor duruyor şimdi ben bundan uzaklaşınca çalışmasını istiyorum ben bunu nasıl yapabilirim çok tşkürler cvbları bkliyorm

dneme123123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben sabahtan beri cevab yardım bekliyorum sn ise benle dalga geç sonra ülke neden büyümesin

dneme123123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
chunk benimde aklıma geldi ama çözüm bulamadım kodu olduğunu bilmiyordum şaşırdım bu arada az önceki cümleden özür dilerim

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Chunk loader lazım. Bazı modlarda var. Ayrı mod olarak da olabilir, bilmiyorum.

dneme123123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
peki hangi chunk loaderi edinmeliyim ? hangi modunki yada vb daha uygundur

dneme123123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bana böyle hareket eden chunk loader lazım yani şöyle bahsedeyim şimdi chunk loaderi koyuncu diğer chunklar olmuyacak bu sefer bu yüzdende lumberjack o chunkları gidince gene duracak benim fikrim hareket eden chunk loader yani onun gittiği chunklar çalışsın umarım bir yolu vardır ?

BerkayDuzenli

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Versiyonunu atarsan sevinirim, hareket eden chunkloader bulamayabilirsin. Kendin çeşitli yöntemler bularak yapacaksın artık onu da. Versiyona göre chunkloader atacağım.

dneme123123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
versiyon 1.7.10

byler hala çözüm bulamadım yrdm bkliyorum

beyler aklıma bir fikir geldi mc edit ile yapabilirmiyiz mümkünmüdür ?