LordOfTheGame

FromNight

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar öncelikle server tanıtım konuma geldiniz için hepinize teşekkür ederim :) Bilmenizi isterimki serverımızın açılmasını nedeni eğlenmek vakit geçirmektir.Umarım beraber güzel vakit geçiririz.

Sunucu adı: LordOfTheGame
Sunucu türü: Faction
Sunucu sitesi: Bulunmamaktadır.
Sunucu versiyonu: 1.7.2
Bağlantı adresi: LordOfTheGame.minecraft.to

Makine özellikleri:4GB Ram

Oyun içi bilgiler.

Kurallar:

Serverımızda kesinlikle küfür yasaktır!
Reklam yasaktır!
Serverımızda hile kesinlikle yasaktır!
Spam yapmak yasaktır!
Warplar:
Serverımızda 37 tane warp bulunmaktadır ve daha eklencektir.Ayriyetten sadece wg atma işi kalan 4 tane daha warp 1 2 güne kullanıma geçecektir ve 40 olcaktır ve oyuncu istekleri üzerine eklenmeye devam edecektir.
Eventler:
Serverımızda düzenli event yapılmaktadır belli saatleri vardır bunu oyun için /spawn dan öğrene bilirsiniz.
Vıp bilgi:
Vip fiyatlarını olabildiğince düşük tutmaya çalıştık serverımızın ilk 6 ay kesinle kapanma riski yoktur.Kimsenin hakkını yemeden amacımız serverımızın parasını çıkarmaktır.
Vip:8TL
MegaVip:15Tl
UltraVip:20Tl
Para yükleme nitroda üzerinden
LordOfTheGame007 adlı hesaba yapılmaktadır.

++++++

Servera 1 tane rehber ve Reklamcı alımı vardır.Bilgi olabildiğince fazla aktif olacak kişiler başvursun lütfen :)Bilgili Sürekli ilgilencek Mod alımıda yapıla bilir uygun görülmesi halinde :)

Teşekkürler:

Okudunuz için teşekkür ederim umarım birlikte güzel vakit geçiririz:)

GhostNight/WitchKing

Son düzenleme:

BenEfeTurkS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya Girdim Ve Şöyle Bir Göz Attım ;
Öncelikle Sunucuzun Spawnı Nitradonun Formundan Alınmış Hatta , Buyrun Link : https://board-tr.nitrado.net/index.php?page=Thread&threadID=8093
Spawn'ı Kendin Yapsaydın Iyi Ederdin Bence.
Onun Dışında Bir Kaç Plugin Eksikliği Var Ve Buildlerin Güzelleştirilmesi Lazım
Örn ; Warp Listesi , Kit Listesi , Yana Bir Tablo Örn: (ScoreBoardStats,FeatherBoard,InfoBoard) Bunlar Belki Sana Gereksiz Gelebilir Fakat Şuanki Oyuncular 4/4 Lük Sunucu Istiyor Sana Tavsiyelerim Bunlar
Ayrıca Konuyuda Biraz Düzenleyebilirsin

FromNight

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet spawn alıntıdır ve kit listesi zaten düzenlenmiştir eksik bir kit yok plugin eksiğinin olduğunuda düşünmüyorum warp yazıncada warplar çıkıyo zaten.

Slimed

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucuya Girdim Ve Şöyle Bir Göz Attım ;
Öncelikle Sunucuzun Spawnı Nitradonun Formundan Alınmış Hatta , Buyrun Link : https://board-tr.nitrado.net/index.php?page=Thread&threadID=8093
Spawn'ı Kendin Yapsaydın Iyi Ederdin Bence.
Onun Dışında Bir Kaç Plugin Eksikliği Var Ve Buildlerin Güzelleştirilmesi Lazım
Örn ; Warp Listesi , Kit Listesi , Yana Bir Tablo Örn: (ScoreBoardStats,FeatherBoard,InfoBoard) Bunlar Belki Sana Gereksiz Gelebilir Fakat Şuanki Oyuncular 4/4 Lük Sunucu Istiyor Sana Tavsiyelerim Bunlar
Ayrıca Konuyuda Biraz Düzenleyebilirsin
çok biliyorsan buildini kendin yap orda burda kötü yorum yapma!
Server çok güzel arkadaşlar tavsiye ederim abartısız sade faction sevenler oynayabilir :)

ZeYus0308

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapılar kötü, konu düzeni kötü, anlatım kötü. Emek verilmemiş, klasik sunuculardan tek farkı daha kötü olması ^_^
Umarım zamanla kendinizi geliştirip daha iyi yerlere gelirsiniz ^_^

FromNight

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sanırım banlandığın için bu kadar zoruna gitti emek verilmemiş kısmı bayağa güldürdü neyse konuşmaya değer birisi değilsin !

ZeYus0308

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanırım banlandığın için bu kadar zoruna gitti emek verilmemiş kısmı bayağa güldürdü neyse konuşmaya değer birisi değilsin !
Sunucuna girmeye gerek bile duymadığım için banlanmam söz konusu değil. Eğer yorumları kaldıramıyorsan konu açmamalısın.

FromNight

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuna girmeye gerek bile duymadığım için banlanmam söz konusu değil. Eğer yorumları kaldıramıyorsan konu açmamalısın.
Boş konuşuyosun eleştirilere açığız ama senin gibi incelemeden veya yetki verilmediği için kötüleyenlerle işimiz yok !