LootOnline Coins / Krallıklar / Zindanlar / Puanlar / Rütbe / Seviye MMORPG Sunucu

Sunucumuz Nasıl Olmuş ?

• Gayet Başarılı.

Kullanılan: 4 80.0%
  • Beğenemedim.

Kullanılan: 1 20.0%
  • Sunucu Berbat.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

LootOnline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucunun IP Adresi : LootCraft.Nitrado.Net

Metin 2 Temalı MMORPG Server. Tarafını Seç Ve Dünya'ya Hükmet !
Yoğun Kar Nedeniyle Krallıklar Buz Tutmuş Ve Kar Altında Kalmıştır !

Krallığının Ekonomisi Ne Kadar İyi ?
Tarafını Seç Ve Dünya'ya Hükmet !
Ya Işık Kardeşliği ya da Öfke Krallığı Seçim Senin , Ben Öfke Krallığını Seçtim Ya Sen ?

'' Başlangıç Deri Set , Taş Kılıç ''

Kişi Sayısı : 50
Durum :
Aktif
Amaç --> İki Krallıktan [ Öfke Krallığı - Işık Kardeşliği ] Birini Seçip Krallığının Dünya'ya Hükmetmesini Sağlamak.
Sistemler
:

1) Efsun Sistemi
2) Görev Sistemi
3) Düello Sistemi
4) Sınıf Sistemi ( Savaşçı - Büyücü - Ninja )
5) NPC Sistemi
6) Evcil Hayvan Sistemi
7) Akçe Sistemi ( Setlere - Silahlara Özel + Sistemi )
8) Yetenek Sistemi
9) Pazar Sistemi
10) Lonca Sistemi

Kasılma Alanları :
* Seviye 1-5 Köyün Dışında'ki Kurt ve Zombiler.
* Seviye 5-10 Mağarada'ki Zombi Domuz Adamlar'dan
* Seviye 10-20 Çöl'de ki Örümcekler
* Seviye 20-30 Çöl-2 Örümcekler
* Seviye 30-60 Zindan - 1 Mob'lar
* Seviye 60-80 Zindan - 2 Mob'lar
* Seviye 80-100 Zindan - 3 Mob'lar

Lonca Sistemi :

Lonca Kurabilmek İçin Seviye 40 Olmanız Gerekmektedir.

Pazar Sistemi :
Her İki Krallığın'da ortak olarak bir dünya'da NPC'de satılmayan itemleri mob'lardan düşürerek sattığı alandır. Seviye 35 Ve Üstü Olmanız Gerekmektedir.

Yetenek Sistemi :
Yeteneklerinizi aktif etmek için öncelikle sınıf seçmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz sınıfın yetenekleri için belirli görevler yapmanız gerekmektedir. Yaptığınız bu görevler sonucu belirli yetenekleri açabilirsiniz.

NPC Sistemi :
NPC Sistemi ise itemlerinizi dönüştürdüğünüz , belirli bir ücret karşılığı item , yemek , şurup aldığınız alandır. Her iki krallıkta bulunmaktadır.

Sınıf Sistemi :
Sınıf seçebilmeniz için seviye 20 olmanız gerekmektedir , Ve sınıf seçme görevini yapmanız gerekmektedir.

Evcil Hayvan Sistemi :
Evcil hayvan sistemi sadece üzerine binebildiğiniz pet sistemi değildir. Size esktradan can , güç , defans , hız veren evcil hayvandır. Evcil hayvanınızın verdiği özellikleri arttırmak için belirli görevler yapmanız gerekmektedir. Evcil hayvan alabilmek için '' Evcil Hayvan Görevi '' ni yapmanız gerekmektedir. Bu görevi yapabilmeniz için seviye 30 ve üzeri olmanız gerekmektedir.

Düello Sistemi :
şu an sunucumuzda aktif değildir. Ayarları yapılmaktadır. Karşı tarafla değil kendi gücünüzü test etmek amaçlı kendi takım arkadaşlarınızla savaştığınız bir sistemdir.

Efsun Sistemi :
İtemlerinizin özellikleri yükselltiğiniz sistemdir.

Öfke Krallığı ve Işık Kardeşliği Kapışması Nasıl Olacaktır ?
World Cup isimli savaş arenası alanında iki tarafın savaştığı alan olacaktır. Savaşa girebilmek için seviye 60 olmanız gerekmektedir.

Sunucuda Ölünce İtemlerimiz Gider Mi ?
Seviye Kasma - İtem Kasma Alanlarında ( PvP kapalı alanlarda ) Gitmez Fakat , World Cup'ta Yapılan Taraf Savaşlarında Eğer Çanta Kilidiniz Yoksa Öldüğünüzde Tüm İtemleriniz Yerine Rastgele 1 Adet İteminiz Düşer.

Yetkililer :
Israphel : Server Sahibi
Slayer: Kurucu Yardımcısı
berat123: Baş Admin
NoHackJustPiro: Admin
CanerBeyPvo: Supporter ( Moderator )

Resimler :

Yılbaşı Gecesi Bizimle Olmayı Unutmayın! [ 31 Aralık 2015 Etkinlik Başlangıç - 1 Ocak 2016 Etkinlik Bitiş ]
EXP'lerde %30 Artış ,
İtem Drop'larda %35 Artış !

Son düzenleme:

LucasNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
helal be oyun sizin gibi RPG serverlere ihtiyacı var emeğinize Sağlık :)

alican111

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Daha çok shaiya'da karıştırılmış servere.Öfke kardeşliği falan filan.Ama sunucu güzele benziyor.Eğer kitleside iyi olursa tatından yenmicek bir server.

LootOnline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Daha çok shaiya'da karıştırılmış servere.Öfke kardeşliği falan filan.Ama sunucu güzele benziyor.Eğer kitleside iyi olursa tatından yenmicek bir server.
Shaiya , Metin 2 , Clash Of Clans Ele alındı. Krallıklar Shaiya'dan alındı , Sınıflar Metin 2'den alındı , Bazı Mob'lar , Zindanlar'da Clash OF Clans'dan Alındı :)

NPC'de olmayan itemler artık MOB'lardan düşecektir.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bence gayet başarılı, kurt kesince tecrübe iksiri düşmesi vb. gerçekçilik kazandırmış.
Önünüzü tıkayan bir şey yok geliştirecekleriniz sınırsız.
Bir de oyundayken mt2 müziği koysanızı sunucuya harika olur.
Depocu için bir çözüm söyleyeyim; http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/citizens/ ve http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/cmdnpc/
İki plugini aynı anda yükleyip belirli bir npc'ye /chest komutunu verebilirsiniz.

LootOnline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bence gayet başarılı, kurt kesince tecrübe iksiri düşmesi vb. gerçekçilik kazandırmış.
Önünüzü tıkayan bir şey yok geliştirecekleriniz sınırsız.
Bir de oyundayken mt2 müziği koysanızı sunucuya harika olur.
Depocu için bir çözüm söyleyeyim; http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/citizens/ ve http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/cmdnpc/
İki plugini aynı anda yükleyip belirli bir npc'ye /chest komutunu verebilirsiniz.
Öncellikle yorumunuz için teşekkürler ! Metin 2 müziği koyulacaktır , fakat öncelik daha önemli şeylerde yapıldığı zaman metin 2 müziği koyacağız iyi oyunlar ! :)

Şamanlar buff basabiliyor .

Güncel+

++

Çöl - 1 Aktif !

Tanıtım video'su yakında sizlerle !

Rc_Berat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server hakkindaki dusuncelerinizi ve isteklerinizi bana skypeden ulasabilirsiniz skype adresim:beratozkan54
(Başadmin)

LootOnline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Takas sistemi sorunsuz aktif. ! shift + sağ click yaparsanız takas penceresi açılır. !

Lonca Sistemi Aktif !

Düello Sistemi Aktif !

Güncel ++ +

Yeni Krallık yakında sizlerle ! [ Gölge İmparatorlugu ]

Demirci Eklenecek

Rc_Berat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
açıkcası bu şikayeti yazcağım aklımın ucundan geçmezdi ama artık dayanamadım . 3 sınıf var Şaman,Şavaşçı,Ninja Şaman haric her
kitle ilgileniliyor [lütfen hepsiyle ilgileniyoruz demeyin ] ninjada savasmak için her şey tamam şavascıda tamam ama şamana gelince ne kılıcı var nede adam akıllı saldırcak bir şeyi o zaman şamanlar nasıl altın ve exp kasılcak diyorum cevap yok ilgilenilcek diyosunuz 2 gün gitti ve ben hala 26 levelde kaldım o levelide şaman olmadan önce yapmıştım adminlere soruyorum bi saniye şu ninjayı bitiriyim diyo ama kimse şamanlarla ilgilenmiyo sınıf değiştirelim diyorum yok o zaman şamanlar napcak en kısa zamanda ilgilencek dediniz [ilgilenmekle alakası yok onun yerine çöl eklediniz] üstelik bütün sınıfların adam akıllı enventure varken şamanlarınki uyduruktan iksirlerle dolu [bari güzel bi pluginle bir şey yapsaydınız]
şimdi gelip bana en kısa zamanda ilgilencez diycekseniz demeyin
Şamanlara ben kendim sopa ile bir silah yapicam keskinlik 20 darbe 20 ve bi kac ozellik ekleyecegim

Rc_Berat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gene yapıcam, yapılacak gibi kelimeler ne zaman yapıcaksanız acaba
giden zaman nasıl değerlendircez millet

35 level oldu şamanlar hep geride
Kardesim kusura bakayin sinav haftasindayim fazla ilgilenmiylrum fakat rn kisa zamanda ekliyecegim ayrica artik set sinif isleri otomtik olucak onun icinde uğraşıyorum baska sikayetci oldugun konu varsa soyleyebilirsin

İlkutayhands

Marangoz
En iyi cevaplar
0
arkadaşım bütün sınıflar tam neden şaman değil diğerlerini ilgilenmeyi kesin o zaman ben resmen serverda toplayıcılık yapıyorum adamlar geliyo benden iksir istiyo o iksirlerin bana yararı yok fakat siz bunun yerine çöl açmayı camları kaldırıı dağ eklemeyi düşünüyosunuz bütün şaman rütbelerindeki arkadaşlara exp ve altın takviyesi istiyorum kitimize exp şisesi koyun o zaman bir sürü zaman geçti

Rc_Berat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşım bütün sınıflar tam neden şaman değil diğerlerini ilgilenmeyi kesin o zaman ben resmen serverda toplayıcılık yapıyorum adamlar geliyo benden iksir istiyo o iksirlerin bana yararı yok fakat siz bunun yerine çöl açmayı camları kaldırıı dağ eklemeyi düşünüyosunuz bütün şaman rütbelerindeki arkadaşlara exp ve altın takviyesi istiyorum kitimize exp şisesi koyun o zaman bir sürü zaman geçti
Kardesim hic bir sinif ayarli tam deil serveri yeni actik eksiklikler olabilir kusara bakayin cuma gunu herseyi tamamlamaya calisicam