LivelyCraft Faction 1.7.X 1.8.X 30 Ağustos'a Özel

LivelyKadir

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar;
* Konu okumaktan sıkılmış olanlar için direkt ip adresimizi vereyim ama sunucumuzu iyice incelemenizi tavsiye ederiz. LivelyCraft.nitrado.net
* LivelyCraft için yaklaşık bir ay emek verdik ve sonunda sizlerin zaman geçirmeniz, keyif almanız için harika bir sunucu hazırladık.
* Daha detaylı bilgi ve daha fazla bilgi için mutlaka serverimizi iyice inceleyip, gezmelisiniz.
* Bazı arkadaşlarımız sunucunun performansını yani lag durumunu vb. merak edebilir. Tabi ki önemli bir konu. Sunucumuzda şu an
1 gb ram ve 20 kişilik alan mevcut. tabii ki bir iki gün içinde sunucumuzun performansını ve slotunu yükseltmeyi düşünüyoruz, tabi ki sizin de
katkılarınızla.
* Sunucumuzda gerekli ve ihtiyacınız olan tüm alanlar mevcut ileride eksiğimiz çıkarsa, olursa ufak bir bakımla hallederiz. Şimdi sunucumuzdaki ışınlanma noktalarından biraz bahsedeyim:

Burası Spawnımız yani servera giriş yerimiz. Temel alanları barındıran hoş bir alan.

Burası da Spawnımızın üstten görünümü, tamamen elle yapılan kale görünümü verdiğimiz duvarların üst kısımlarını görebilirsiniz.

Burası Yetkililer kısmı. Mr_M Yakın Arkadaşımın, Mr_K da benim oyundaki nickim. Bir de rehber alımı var, alımlar oyun içinden skype adresimize başvurarak yapılacak. Rehber adaylarını bekliyoruz.

Burası serverimizin kurallarını oluşturan maddelerin bulunduğu kısım. Sizin hakkınızda yapılan herhangi bir işlemde okuduğunuzu kabul ediyoruz.
Bu yüzden okumanız gerekmekte.

Burası VipBilginin dıştan görünümü

Burası da VipBilginin içinden görünümü (Çok Detaylıdır)

Burası serverimizin ekonomisinin büyük kısmını oluşturan yer yani Market

Burası tamir, eşya birleştirme, büyü kitabını eşyanıza ekleme gibi işlemleri yapabileceğiniz alan yani Tamirci

Burası güçlü mobları keserek eşya elde edebileceğiniz alan yani Boss (İncelemeden bosslara saldırmanızı tavsiye etmiyoruz.)

Ayrıca bossların mekanlarında eşyalarınız düşer. Bu yüzden dikkatli olmalısınız.

Burası eventlerde de kullanılan parkur alanımız

Burası savaş yapabileceğiniz, klan kalesi yapabileceğiniz yer yani Orman

Burası da yine savaş yapabileceğiniz bir alan Arenalarımızın bulunduğu Arena giriş yeri

Burası çoğu faction server oyuncusunun çok iyi bildiği alanlardan biri, aynı zamanda para ve level için iyi bir yer Lapis

Burası temel kaynakları elde edebileceğiniz ve aynı zamanda da biraz para kazanabileceğiniz bir alan olan Hammaddenin üstten görünüşü

Burası viplerin kullanabileceği yer ve aynı zamanda daha iyi bir şekilde gelişmeleri için onlara verilen bir yer olan VipHammadde

Burası da eventleri takip edebileceğiniz bir çizelge EventTakvim

Evet LivelyCraft'tan atacağım fotoğrafların sonuna geldik daha detaylı bir şekilde görmek için LivelyCraft.nitrado.net ip adresinden serverimize giriş yapabilirsiniz. Bu arada herkesin 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun. (Fazla kutlayan olmaz ama :D )
Skype Adreslerimiz: LivelyKadir , Mr_Metehan
Tavsiyelerinizi,eleştirilerinizi ve tüm yorumlarınızı bekliyoruz. (Saygı çerçevesinde)

[/url][/IMG]

[DOUBLEPOST=1441014824,1440968178][/DOUBLEPOST]Güncel
Yenilikler;

DenemeRehber alındı, bazı hatalar düzeltildi, arsalardaki fly düzeltildi ve arsalara heykel yapımına başlanıyor.
Sunucumuzda sizi bekliyoruz.[DOUBLEPOST=1441018091][/DOUBLEPOST]İlginiz için teşekkürler.
İlk günden 20 kişiyi gördük.
Güncel
[DOUBLEPOST=1441020281][/DOUBLEPOST]Servera botla mı bir şeyle saldırı yapıldı sanırım server kendi kendine kapandı düzeltmeye çalışıyoruz
Güncel[DOUBLEPOST=1441020735][/DOUBLEPOST]Saldırıyı engelledik sunucumuz yeniden hizmete hazır. Anlayışla karşıladığınız için teşekkürler.
Güncel[DOUBLEPOST=1441025815][/DOUBLEPOST]Güncel
Haberler;
Sunucumuzun tüm sorunlarını çözdük, online sayısı yeniden yükseldi ve ilk günden 27 online (Rekor)
İlginiz için teşekkürler

Sunucumuzda sizi bekliyoruz.

Mr_M

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben sunucusunun kurucularından Mr_M

Bugün aldığımız 3. saldırı üzerine saldıran kişi/kişilerin IP adresi Nitrado panelinden elimize geçmiş bulunmakta.
İstanbul Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne 24 saat içerisinde gereken başvuruyu yapmış olacağım.
Ya siz durursunuz, ya ben durdururum...

Mr_M

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
'Bizi' hedef alarak yapılan saldırılarının sahibini buraya konuşmaya kendisini 'adam' gibi tanıtmaya davet ediyorum.
Biz 23 gün boyunca sizin için hatasız bir sunucu olması amacı ile uğraşıyoruz. Sen gelip bizim emeklerimizi batırıyorsun. İlk önce bu yaptığın ne adamlığa ne insanlığa sığar. Derdin var ise benimle gör. Skype adresim de yazıyor. Öyle uzaktan klavye erkekliği yapıp internete Minecraft Bot diye aratıp ip girip 'Connect'e basmak ile bu işler yürümez adamım.
Hayır yani sunucu çokmu güzel dayanamıyor musun insanların gelmesine anlamış da değilim?
Dediğin gibi ne derdin varsa ben her zaman oturduğum koltuğumdayım.
[DOUBLEPOST=1441088477,1441041879][/DOUBLEPOST]Sunucumuza yapılan saldırılardan yönetici kadrosu olarak ben ve arkadaşım Kadir bunaldık.
Sunucuyu kapatma kararı aldık.
Amacına ulaştın helal olsun....
Umarım sen de ilerde bir sunucu açmaya kalkarsın günlerce emek verirsin ve verdiğin emekler 1 gün içerisinde yıkılır. Daha da bir şey demiyorum