#-Licse-# Survival / 1.8 / Partiler | Ödüller | Skin Değiştirme! > Survival.Licse-Turk.net

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2

IP Adresi; Survival.Licse-Turk.net
Sürüm; 1.8 / 1.8.7

Merhabalar!
Biz Licse'yiz, türümüzün en iddaalı sunucusuyuz.
Temal amacımız kaliteli bir oyun sunmanın yanında vaktinizi keyifli bir şekilde değerlendirmenizi sağlamak.
Bu hedefimize ulaşmamız için gereken tek şey sizlerin desteği, kalan herşeyi biz düşündük.
Bu noktada bizi diğer sunuculardan ayıran bir takım özelliklerimiz olması gerektiğini düşünüyorsanız haklısınız.
İsterseniz artık bizi biz yapanlar kısmına geçelim?

# Sunucu Özellikleri #
6 GB Ram
Dual Xeon E5-2620
SSD Diskler
1 GBPS Bağlantı Hızı

#- Özellikler -#

İtiraf etmem lazım ki sunucumuz aslında sadece survival mantığı üzerine kurulu, fakat bu da bir yere kadar.
Bizim amacımız sizin eğlenceli vakit geçirmenizi sağlamak ve bu yüzden şöyle bir sistem kullanmaktayız.
Her hafta, günler belirsiz olmak şartı ile, sunucumuza yeni bir özellik eklenecek.
Örnek verecek olursak sunucuya ilk hafta arena eklenecek, ikinci hafta ise görevler.
Sizi sıkmadan sunucuyu aktif tutmanın en etkili yolunun bu olduğuna inanıyoruz.
Eklenecek özellikleri bu konu üzerinden veya oyun içi duyurulardan takip edebilirsiniz.

Adil PvP
Savaş sırasında hepinizin haksız duruma düştüğü veya öyle hissettiği olmuştur.
Bunun önüne geçmek için sadece 2 kişinin bulunabileceği bir arena sistemimiz mevcut.
Bizce güzel çözüm sizce?

Birazcık PvE

Kesin olmamakla beraber bir Boss, normalden güçlü yaratık, eklemeyi düşünüyoruz.
Bununda getirileri olacaktır, bir Boss Zırhı?
Belki.
Kim bilir belki de küçük bir minigame olarak sağlarız.

Görevler

Kendim adına konuşayım her zaman sevmişimdir kendime bir amaç edinmeyi.
Sunucuda kaz kaz, yap yap, nereye kadar der dediğinizi duyar gibiyim, bu yüzden görevlerin getirilmesi şart.
Eğlenceli olacağını da düşünüyoruz.

Sandıklar
Şanslı hissediyorsan ve bir adet anahtarın varsa tam sana göre bir şeyden bahsediyoruz.
Çeşitli sandıklardan çıkabilecek çeşitli ödüller mevcut olacaktır, beklemede kalın.

Son olarak fikirlerinize her zaman değer verdiğimizi belirtmek isterim, önerileriniz kesinlikle dikkate alınmaktadır.
Tek yapmanız gereken bize forum üzerinden, oyun içerisinden, Skype adreslerimizden,
E-Posta ile ve ya sitemiz üzerinden ulaşmak.

@Rylecls_75 fotoğraflar, plz. Baltalayacak arkadaşlar, uzayın. Hazır mıyız?

Son düzenleme:

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Gayet de güzel, oynanılabilecek bir sunucu.Zaman geçirdiğinize hiçbir şekilde pişman olacağınızı zannetmiyorum.Pudilo nun fikirleri sayesinde zaten diğer serverlerdan bariz bir şekilde ayrılarak farkını belli ediyor.Keşke premium veya whitelist olsa :)

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Gayet de güzel, oynanılabilecek bir sunucu.Zaman geçirdiğinize hiçbir şekilde pişman olacağınızı zannetmiyorum.Pudilo nun fikirleri sayesinde zaten diğer serverlerdan bariz bir şekilde ayrılarak farkını belli ediyor.Keşke premium veya whitelist olsa :)

Güzel yorumuna teşekkürler, bizde keşke yapabilsek diyoruz.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başarılı bi sunucuya benziyor İnş umduğunuzu alırsınız bi ara bakıcam BAŞARILAR :)

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Çok Güzel Her şey Türkçe Herkesi Beklerim Sunucuya Akşama Kadar Buradayız Gerçekten Çok Emek Harcanmış Bir Sunucu

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Başarılı bi sunucuya benziyor İnş umduğunuzu alırsınız bi ara bakıcam BAŞARILAR :)

Yorumuna teşekkürler.

Sunucu Çok Güzel Her şey Türkçe Herkesi Beklerim Sunucuya Akşama Kadar Buradayız Gerçekten Çok Emek Harcanmış Bir Sunucu

Evet büyük uğraşlar sarf ettim, beklentim de bu sebeple yüksek.

O Atlantisi yapsın ellerimle WG atacağım.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Şu an gireceğim,umarım beklediğim gibi bir sunucudur.

RezkTr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu gayet güzel ayarı çok iyi tutturmuşlar oyun ne çok zor ne çok kolay tam tadında :) Şahsen okullar açılmadan önce son 1 ayımı burda geçiricem büyük işlere giriştim hayırlısı bakalım herkezi beklerim :)

RezkTr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server Hard modunda :-D

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ben onu kastetmiyorum oynanış açısından konuşuyorum[DOUBLEPOST=1441048839,1441047331][/DOUBLEPOST]./ set skin komutu eklendi teşekkürler Pudilo

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Yorumlarınıza teşekkürle, @Tzadiqel sanada selfie için :D

./skin set Komudu eklendi bu şekilde skininizi var olan bir Premium üyeninki ile değişebilirsiniz.

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
Heisenberg coming....[DOUBLEPOST=1441051145,1441051012][/DOUBLEPOST]Sayısal IP verebilirmisin acaba , Sistemim dolayısıyla sadece sayısal ip ile bağlanabiliyorum

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Heisenberg coming....[DOUBLEPOST=1441051145,1441051012][/DOUBLEPOST]Sayısal IP verebilirmisin acaba , Sistemim dolayısıyla sadece sayısal ip ile bağlanabiliyorum

Üzgünüm sayısal IP adresini paylaşamıyorum, olmadı aşağıdaki adresi dene.

Licse.mcph.co