Launcherim açılmıyor yardım edermisiniz

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar teamextreme kullanıyorum bi yardım etseniz

• Java Güncel
  • Hiçbir sorun yok
  • MİNECRAFT Yazıyor sonra kapanıyor Lütfen yardım.

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
konuyu arka arkaya açmissin sirf diger adamin dedigi gözükmesin diye
üstelik Hiçbir sorun yok yazmissin sorun yoksa neden açilmiyor bunu bir düsün bu arada konuyu hortlatmak uzun süre sonra ölmüs konuyu güncellemek demektir ögren

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konuyu arka arkaya açmissin sirf diger adamin dedigi gözükmesin diye
üstelik Hiçbir sorun yok yazmissin sorun yoksa neden açilmiyor bunu bir düsün bu arada konuyu hortlatmak uzun süre sonra ölmüs konuyu güncellemek demektir ögren
hortlatmanın o olduğunu biliordum fakat unutmuşum hatırlatma için teşekkürler ama şu şahız peşimi bir türlü bırakmıyor.

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adam keyfine göre konu açıyor bak ya.[DOUBLEPOST=1409080307,1409080204][/DOUBLEPOST]Kim kimin peşinde bir daha düşün. FacePoop hesabınla profilimi kirletirken böyle demiyordun.
Allah ım ya konu nerden nerelere geldi
en iyisi bunu özelden konuşmak.

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Cracklilere yardım etmiyoruz ne arkadaşım? burası toplu bir forum.[DOUBLEPOST=1409081431,1409081380][/DOUBLEPOST]
Allah ım ya tartışan kişi o ne dio ya
seninle uğraşacak değilim

çözüm veren yok. en iyisi benim gibi yap, ümidini kes yeni launcher yükle bence sen. mesela tagcraft'ınkini. (reklam değildir, sadece tavsiye)

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
çözüm veren yok. en iyisi benim gibi yap, ümidini kes yeni launcher yükle bence sen. mesela tagcraft'ınkini. (reklam değildir, sadece tavsiye)
O zaman şuanki ruh halim Enchanted minecraft parody deki adamın başlarken evine doğru gidiş sahnesi.

+ tavsiyen için teşekkürler ancak ümidimi kesmeyeceğim herşeyi deneyeceğim en son 1.8 i zipledikten sonra oldu çözebilirim.

bLqE35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadasimdada ayni sorun olmustu. Minecrafti sil. Baslat calistira gel %appdata% den .minecrafti sil oyunu yeniden kur.
Tesekkurler

EdaWho

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir sakin olun gençler...
Soruna gelicek olursak crack lisi tam değildir hata vardır başka bir yerden indirmeyi dene...