Lastwar | Blue vs Red - Silahlı Minecraft Sunucusu | 1.8.X

Serverimizi beğendiniz mi ?

• Evet

Kullanılan: 16 69.6%
  • Hayır

Kullanılan: 7 30.4%

• Kullanılan toplam oy
    23

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6

Merhaba,
IP:
lastwar.nitrado.net
Sürüm: 1.8
Twitch: https://www.twitch.tv/wpusu

Merhaba,

Lastwar türkiyenin en iyi silahlı savaş sunucusuna hoşgeldiniz.Bu sunucu standart sunuculardan biraz farklı, öncelikle doğduğuz yetenek grubunuza göre bir arenaya yerleştiriliyorsunuz.Yerleştirildiğiniz arenada kırmızı veya mavi takım tercihinizi yaptıktan sonra karşı takım ile amansız bir mücadeleye katılıyorsunuz.Kendinize daha gelişmiş silahlar almak için "/market" komutu ile marketten alışveriş yapabiliyorsunuz.Hammademize gidip odunculuk yaparakda para kazanabilirsiniz.Sunucuda silahlar 3 boytludur ve gerçek counter strikeden alınmıştır.Oyunda amacınız rank atlamak daha iyi oynamak pvpinizi geliştirmektir.

Rank Sistemi

Scoreboard

Takım Sistemi

+5 Bomba

+20 Silah

+5 Bıçak

Dikenli Tel

Eşleştirme Sistemi

Market

Kutu Sistemi

Top Sistemi

Yetkililer

wPusu -
Script Manager, Owner

Vipler henüz yapılmamıştır yapıldığı zaman buraya işlenecek, erken erişim için skypem: wakedogac

BAĞIS YAPACAK ARKADASLAR ASAĞIDAKİ SARTLARA KESİNLİKLE BAKSINLAR, AKSİ HALDE GERİ İADE GİBİ İSLEMLER YAPILMAYACAKTIR !

Oyun içinden resimlerimiz.

Son düzenleme:

EmekliKorsan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gayet Başarılı. Başarılarınızın Devamını Diliyorum. :)

HERROBEMRE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Önceden Arma 3 altis life hayatını alan sunucuya 3 D silahlar eklendi ve pvp oldu ve çok daha başarılı oldu...

arifoyun

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Olmamıs :(:
-Texture Pack Hatalı Crash Veriyor.
-Sunucuya her giriste /register veya /login kısmına donuyor ve oyundan atıyor ( Map Büyüklügünden Kötü Pcler Düsünülmemis )

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Sunucu Olmamıs :(:
-Texture Pack Hatalı Crash Veriyor.
-Sunucuya her giriste /register veya /login kısmına donuyor ve oyundan atıyor ( Map Büyüklügünden Kötü Pcler Düsünülmemis )
Girişte donmanın sebebi oto texture pack kurulumu yapmaya çalışmamızdı, yapamadık şimdi kaldırdım o sorun düzeldi.
Texture pack hatalı değil 1.8 ile girip doğru şekilde kurarsanız herhangi bir crash yemiyor.

arifoyun

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Girişte donmanın sebebi oto texture pack kurulumu yapmaya çalışmamızdı, yapamadık şimdi kaldırdım o sorun düzeldi.
Texture pack hatalı değil 1.8 ile girip doğru şekilde kurarsanız herhangi bir crash yemiyor.
1.8 ile girdim ve dogru kurdum zaten crash veriyo

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
1.8 ile girdim ve dogru kurdum zaten crash veriyo
1.8 zaten tüm bilgisayarların kaldırabileceği bir sürüm değil ve üstüne 3d modellemeler olduğundan yapabileceğimiz bir şey yok üzgünüz.

İlgi akala için herkese teşekkürler arkadaşlar..