Lütfen acil yardım...

sonweda

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar örs te yayımı tamir etmek istiyorum ama çok pahalı yazısı çıkıyor.Herhangi bir level göstermiyor.Sadece çok pahalı yazıyor o kadar. bu bir hatamı yoksa başka bir çözümü var mı?
Acil yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Maalesef hata değil öle olaylar 1.7.x(Bazıları)'nda normal iyi ench oldkça artıyor 2 item birleştirirsen de(iyi itemse)olr
Kısaca:No Çözüm

sonweda

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
onarmak istediğim yayımda baya bir büyü var.onu eskiden normal yaylarlar örs te onarırdım kırılmazlık 3 büyüsünü yaptıktan sonra böyle oldu.
resim: http://prntscr.com/4migsg
yapabileceğim bişi yokmu yani göz göre göre kırılmasınımı bekliyecem.yazık vallla:sinirli::S

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
onarmak istediğim yayımda baya bir büyü var.onu eskiden normal yaylarlar örs te onarırdım kırılmazlık 3 büyüsünü yaptıktan sonra böyle oldu.
resim: http://prntscr.com/4migsg
yapabileceğim bişi yokmu yani göz göre göre kırılmasınımı bekliyecem.yazık vallla:sinirli::S
Enchli başka bir yayla mı normal bir yayla mı tmr ettn[DOUBLEPOST=1410641950,1410641569][/DOUBLEPOST]Creativede yayı harcayp aynı enchleri bastm bnde büyülerin sıralışı farklıydı ama
Fkat sn survivede oldğndan gamemode da olmz

sonweda

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Enchli başka bir yayla mı normal bir yayla mı tmr ettn[DOUBLEPOST=1410641950,1410641569][/DOUBLEPOST]Creativede yayı harcayp aynı enchleri bastm bnde büyülerin sıralışı farklıydı ama
Fkat sn survivede oldğndan gamemode da olmz
büyülü yayı normal bir yay ile örs te tamir etmeye çalışıyorum.daha öncede böyle yapıyordum.
yani anladığım kadarıyla bir şey yapamıyorum.yay kırılana kadar kullanıcam.
bu arada hayatta kalma modunda bütün hileler kapalı olarak oynuyorum.

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
o kullanılmamış yayı iyice tüket canı az kalırsa öyle birleştir. O zaman belki 35 LvL filan isteyebilir.