★*★*★*★*★KRALINI KURTAR ADVENTURE PARKUR MAP ÇIKTI ★*★*★*★*★ 550+ İNDİRME !!

Axe_Lord 333

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazdım okumayı öğrenirsen senin için daha iyi olur ^^[DOUBLEPOST=1375130738,1375130671][/DOUBLEPOST]
ama birini tek yazmışsın ne ayak ? hem bizim bulduğumuz iki tane biz bulmayana kadar 1 taneydi unutma yabancı forumlarda geze geze bulursun biz nereden bileceğizki iki üç yerini değistirdinmi tamamdır bak koçum bende yap yapiyorum 20 saatten fazla çalıştım o harita üzerinde ve hala çalışıyorum sorun şu ki hiçbirşey [Ç]alıntı değil !
Ve birde Türkçe konuşmayı öğren benim gibi normal insanlar senin gibi zeka seviyesi düşük insanların yazdıklarını pek anlayamıyoruz :)

VFørOm€¥

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yazdım okumayı öğrenirsen senin için daha iyi olur ^^[DOUBLEPOST=1375130738,1375130671][/DOUBLEPOST]
Ve birde Türkçe konuşmayı öğren benim gibi normal insanlar senin gibi zeka seviyesi düşük insanların yazdıklarını pek anlayamıyoruz :)

bak şimdi abilik etme yeni yazdin orayı önceden yoktu taki ben yorum yapana kadar şimdide gelmiş kendini haklı çıkarmaya çalişiyorsun yazilarima gelincede bak yavru oyunlarda ı olmaz i olur genelde ve ş ğ gibi harflerde olmaz bu yüzden yazdiklarim öyle aliskanlik yani fazla oyun oynamaktan öyle oluyor hem gayette anliyor insanlar ne yazdigimi sen anlamiyorsan o senin bebeligindir burada bana iyi türkce numarasi yapma mc edit ile kesip kesip map yapmissin rezil oldun ve alintidir diye ekledin simdide kendini haklı çikarma yeteri kadar rezil oldun zaten okey ?

Axe_Lord 333

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak şimdi abilik etme yeni yazdin orayı önceden yoktu taki ben yorum yapana kadar şimdide gelmiş kendini haklı çıkarmaya çalişiyorsun yazilarima gelincede bak yavru oyunlarda ı olmaz i olur genelde ve ş ğ gibi harflerde olmaz bu yüzden yazdiklarim öyle aliskanlik yani fazla oyun oynamaktan öyle oluyor hem gayette anliyor insanlar ne yazdigimi sen anlamiyorsan o senin bebeligindir burada bana iyi türkce numarasi yapma mc edit ile kesip kesip map yapmissin rezil oldun ve alihtidir diye ekledin simdide kendini haklı çikarma yeteri kadar rezil oldun zaten okey ?
abi dediğine göre yaşın 30 falan herhalde :p ve ben de oyun oynuyorum ancak yazım senin gibi değil alıntıdır diye yeni eklemedim seni inandırmak zorunda değilim ilk yorum atanlara sorabilirsin.. Rezil olmak için senin taklidini yapmam yeter ancak yapmadım yani en azından rezil olduysam da senin kadar değil..[DOUBLEPOST=1375131201,1375131123][/DOUBLEPOST]
bu map ne parkur nede adventure mcedit ten hazır maplardan yapıştırıp map sergilemişsin okadar
İstersen oyna alıntı olan yerlerin toplamda 2 tane olduğunu anlayacaksın..

VFørOm€¥

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi dediğine göre yaşın 30 falan herhalde :p ve ben de oyun oynuyorum ancak yazım senin gibi değil alıntıdır diye yeni eklemedim seni inanndırmak zorunda değilim ilk yorum atanlara sorabilirsin.. Rezil olmak için senin taklidini yapmam yeter ancak yapmadım yani en azından rezil olduysam da senin kadar değil..

Lan bak abi haritada bile sadece orada var alintidir yazisi haritadan ss leri yollarim iyice rezil olursun bak hem 12 yaşindaki bebeye abi demem için 18 yaşinda olmam yetiyor anladinmi abi !

Axe_Lord 333

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lan bak abi haritada bile sadece orada var alintidir yazisi haritadan ss leri yollarim iyice rezil olursun bak hem 12 yaşindaki bebeye abi demem için 18 yaşinda olmam yetiyor anladinmi abi !
Güzel söyledin 12 yaşındakine demen için 18 yeter 17 yaşındakine demen için kaç yaş gerekiyor ? Ss at bakalım..[DOUBLEPOST=1375131680,1375131386][/DOUBLEPOST]
Okuyamıyorsan arkadaşın çektiği videoyu izlemeni tavsiye ederim sessiz de olsa alıntıdır diye okuyor ^^ (Videoyu izledim abone oluyorum güzel olmuş :) )

VFørOm€¥

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bak Konu ilk açıldığında sadece birinde vardi sonra düzelttin ve haritanda zaten senin yaptığın inekli bölüm ve tntler başka bir numaran yok özelden mesaj atsana sen bana benim yapmakta olduğum haritayı atiyimde sana emek neymis bi gör özelden yaz konuya yazma

Axe_Lord 333

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak Konu ilk açıldığında sadece birinde vardi sonra düzelttin ve haritanda zaten senin yaptığın inekli bölüm ve tntler başka bir numaran yok özelden mesaj atsana sen bana benim yapmakta olduğum haritayı atiyimde sana emek neymis bi gör özelden yaz konuya yazma
Çocuk oynamadığın çok belli atlamalı yerlerden 2 tane daha yaptım yani senin için söylüyorum 2 tane alıntı 2 tane kendi yaptığım atlamalı bölüm var ve konu ilk açıldığında ikisinde de alıntıdır yazıyordu hala yazıyor çok ayran içmişsin..

KaanTALU

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben lüks evi yıkçaktım da gm 1 olmuyo :D

AtaSariboga

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi dediğine göre yaşın 30 falan herhalde :p ve ben de oyun oynuyorum ancak yazım senin gibi değil alıntıdır diye yeni eklemedim seni inandırmak zorunda değilim ilk yorum atanlara sorabilirsin.. Rezil olmak için senin taklidini yapmam yeter ancak yapmadım yani en azından rezil olduysam da senin kadar değil..[DOUBLEPOST=1375131201,1375131123][/DOUBLEPOST]
İstersen oyna alıntı olan yerlerin toplamda 2 tane olduğunu anlayacaksın..
oynayarak söylüyorum zaten 2 kişi oynadık arkadaşla mceditten map yapıştırmışsın sadece bi kaç tabela koymuşsun book olması lazım bi konu yok adventure maceralı ve konusu olan maplara denir