KonyaliPvP 1.8x/1.7x FFA/1VS1 Ve 7/24 Aktif Server. konyalipvp.nitrado.net

ItsKonyaliPvP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP: konyalipvp.nitrado.net
Hosting: Nitrado'nun Hostinglerini Kullaniyoruz.
Sunucu Slot Sayisi: 22 (Yakinda Artacak)
konyalipvp.nitrado.net

7/24 Aktif FFA Ve 1vs1 PvP Server 4 Biome Mapi Ve Warplar
Işte Sunucumuzdan Birkaç Fotoğraf:

Spawnımız:

Nether Biomemiz:

Çöl Biomemiz:

Buz Biomemiz:

Doğal Biomemiz:

Evet Arkadaşlar Sunucumuzun Resimlerini Gördünüz Sıra Geldi Pluginlere:

-Tüm Rütbelerde Gereksiz Boş Prefixler Yerine Sade Ve Öz Prefixler Bulunur.
-Yine Sade Ve Öz Hem 1.7'de Hem 1.8'de Sorunsuz Çalışan Plugin Paketi.
-Gerçek SurvivalGames Gibi PVP Sistemi (Adam Ölünce Gapple vs. Yok.)
-PvP Sırasında WS Den Kaçmak için /spawn Gibi Komutlar Oyuncular için Engellenmiştir.
-Ölesiye Kadar Veya Serverden Çıkasıya Kadar Spawna Geri Dönemez.

Evet Şimdi Gelelim Servera:
Sunucuya Ilk Girdiğinizde Çok Şık bir spawnda doğacaksınız Hemen Sağınızda 1VS1 Arenaları sizi Karşılayacak.
Hemen Önünüzdeki Merdivenlerden Yukarı Doğru Çıktığınızda Starter Kitlere Basıp PVP Atmaya Başlayabilirsiniz.
şu an için 3 Adet 1WS1 Arenamız Bulunuyor Tabi bu Server Alpha sürümünde Olduğu için 1WS1 Maplari Articak.
7/24 Aktif Kurucular Ve Moderatorler Olduğu için Serverde Oyuncuya Küfür Argo Gibi Şeylere Anında Müdahale Edilir
Ve Hack Makro Gibi Çaylak Tarzı işlere Kalkışanlara Anında Kick Atılır Eğer Devam Ederse Sunucudan 10 Gün Banlanır.

Neden KonyaliPvP?

Neden KonyaliPVP: Çünkü 4 Yıldır Minecraft Oynayan Minecraft Hakkında Bilmediği Şey olmayan fakat Server Hayatına Yeni Atılmış Biri
Olarak Ne Kadar Profesyonel Bir Server Olur Bilemem Fakat ilk Deneyimime Göre Bence Gayet Müthiş Oldu.
Çabalarım Sonucu Kendimi Geliştirmeyi Azda olsa Başardım.
Yanımda Can Dostum Yıldırımın Gazı Ile Bu server işlerine Atıldım Sunucu Henüz Açılalı 2 Gün Oldu 1 Günü Map
1 Günü Pluginleri Configleri Ayarlamakla Geçti.
Yani Sizin Anlayacakğınız Baya Bir Emek Sarf Ettik tabii ki Bizden Çok çok Daha kaliteli Serverlar Var fakat
Biz Bu Sunucuda Bir Aile ortamı Kurmaya Çalışacağız.
Sunucunu Sürekli Oyuncuları Yani Hergün Servere Giren Oyuncu Tiplerinden Oluşmasını Istiyoruz.
Velasıl konyalipvp.nitrado.net ilk Deneyimine Göre Gayet Başarılı Bir iş Çıkarmıştır Serverin şu an 1 Yıl Süresi Var
tabii ki 1 Yıl Sonunda Süre Uzatılacak.

Ve İşin Aslı:

Arkadaşlar Bu Servere Bence Çok Emek Verdim Ve Emeğimin Karşılıgını Sunucumda Birkaç Tanede Olsa Oyuncu Görerek Almak Istiyorum.
İşte Bu Yüzden Minecraftturk'ü tercih ettim.
Şimdi Sunucunun Son Fotoğrafları Ile Sizi Baş Başa Bırakıyorum Ve Sizi konyalipvp.nitrado.net'e davet Ediyorum.

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni başlamışsınız başarılar dilerim şunları yapmanız sizin için daha iyi olacaktır.
Konu düzeninde daha düzenli bir şekilde görsel içerik ekleyerek ilgi çekici hale getirebilirsiniz ayırca mimarilerinizi 4 biyom yapmışsınız bu çok klasikleşti bi tema üzerine değişik bir şey yapabilirdiniz.

ItsKonyaliPvP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yeni başlamışsınız başarılar dilerim şunları yapmanız sizin için daha iyi olacaktır.
Konu düzeninde daha düzenli bir şekilde görsel içerik ekleyerek ilgi çekici hale getirebilirsiniz ayırca mimarilerinizi 4 biyom yapmışsınız bu çok klasikleşti bi tema üzerine değişik bir şey yapabilirdiniz.
Tavsiyen için teşekkür ederim tavsiyeni Dikkate alıcam böyle bir şey düşünüyordum zaten