Kızıltaş Dükkanı (zencimusa Farkıyla)

oğuzhan145145

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
nasıl... NASILL cidden anlamıyorum o esyalar nasıl ayırt ediliyo ikilik taban onluk tabana nasıl cevriliyo offf az basit seyler yap da anlayayım pistonla acılan kapı felan:D

KMHero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani yani... Ya oha ya nasil yapiyorsun bunuu? Merak ettim nasil birisin. İnsan sıkılir onlari yaparken. Qcaba yas kac? Gercekten merak ediyorum ya ikilik ayristirici msffgg o ne la ole :D bnm bildigim redston sistemleri fln kapiyi acar tuzak fln yapar. Abi isi asmissin sen. Mod fln yok dmi? Bana da skypeden azcik birsey ogretrmsn?

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

KMHero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
La oğlum senin sorunun ne lan? Yapılır mı böyle şeyler insafsız!!! Ben anca pistonla açılan kapı yapıyım.Adam gelsin market yapsın, hesap makinesi yapsın!!!1111birbir11!!! :D Yanlış anlama güzel olmuş.Tebrikler.Başarılarının devamını dilemem, bırak zirveye birazda başkası geçsin :D

Aynen ya :D

zencimusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
onu sen yapmıyon ödül puanların arttıkca geliyolar.Her ödül puanı aralığına bir rutbe var mesela 0-50 arası ağaç yumruklayıcı gibi

Bana bi şettirseler hep kızıltaş müyendisi olarak kalsam fena olmaz aslında
WE kullanıyomusun

MCedit'ten başka bir şey kullanmıyorum
Yani yani... Ya oha ya nasil yapiyorsun bunuu? Merak ettim nasil birisin. İnsan sıkılir onlari yaparken. Qcaba yas kac? Gercekten merak ediyorum ya ikilik ayristirici msffgg o ne la ole :sırıtmak: bnm bildigim redston sistemleri fln kapiyi acar tuzak fln yapar. Abi isi asmissin sen. Mod fln yok dmi? Bana da skypeden azcik birsey ogretrmsn?

Organizatörler toplanıp bi organizasyon ayarlasa, server da 50 kişiye ders versem ve benim canlı anlatımımı dinleseniz aslında harika olur. Bu arada yaş 17, iyi düzeyde(yaşıtlarımın çoğundan iyi) İngilizce biliyorum. Derslerle falan bu yaptıklarımı bağdaştırınca yapılıyor böyle şeyler. Yaptıklarımın çoğu matematikle ilgili. Hatta bir yerde üni matematiği gerekiyor ve orada tıkandım :D

doğan akyıldız

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Organizatörler toplanıp bi organizasyon ayarlasa, server da 50 kişiye ders versem ve benim canlı anlatımımı dinleseniz aslında harika olur. Bu arada yaş 17, iyi düzeyde(yaşıtlarımın çoğundan iyi) İngilizce biliyorum. Derslerle falan bu yaptıklarımı bağdaştırınca yapılıyor böyle şeyler. Yaptıklarımın çoğu matematikle ilgili. Hatta bir yerde üni matematiği gerekiyor ve orada tıkandım :sırıtmak:

bende mc edit kullanıyom yoksa biraz zor oluyo

KMHero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Organizatörler toplanıp bi organizasyon ayarlasa, server da 50 kişiye ders versem ve benim canlı anlatımımı dinleseniz aslında harika olur. Bu arada yaş 17, iyi düzeyde(yaşıtlarımın çoğundan iyi) İngilizce biliyorum. Derslerle falan bu yaptıklarımı bağdaştırınca yapılıyor böyle şeyler. Yaptıklarımın çoğu matematikle ilgili. Hatta bir yerde üni matematiği gerekiyor ve orada tıkandım :D
Bu arada mc edit ne? Ayrica swnizden bana da haber verirseniz cok mutlu olurum. Channelnz var mi?

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu arada mc edit ne? Ayrica swnizden bana da haber verirseniz cok mutlu olurum. Channelnz var mi?

Kardeş MCEdit minecrafttaki haritaları değiştirmek ve ekstra şeyler eklemek için kullanılan bir program, imzama bakarsan orda harita yapma il ilgili yazıda merak ettiğin her şeye ulaşabilirsin :D Daha fazlası için bana sor :D MCEdit uzmanlık alanım. :D