KingOfCraft Haritasıyla , Pluginleriyle , Herşeyiyle Paylaşımda

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bazıları. Sunucu dosyalarını alıp orada burada sunucu açmaya kalkışıp , böbürlenmeler yapıyorlarmış.
Server dosyalarımızı onlar aldıysa buyrun herkes alsın :)
13 TEMMUZ 2014DE kapattığımız KingOfCraft hatisıyla pluginleriyle
Not : ' Türkçe , ç,ö,ü, gibi karakterlerle Türkçeleştirmeler yapıldığı için Localhostda çalıştırmaya kalkıştığınızda Türkçe karakter sorunu yaşanabilir.

Sunucudan Kareler:

Map dosyaları bayaa yer kapladığı için toplam boyut sıkıştırılmış şekilde 300MB Civarıdır.

Part1: http://turbobit.net/9kcscthrmqt9.html
Part2: http://turbobit.net/f1f0j9jbjtif.html
Rar Pass: minecraftturk.com

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
3. resimdeki hammadde mi çok büyük olmuş ortadakiler lapis sanırım yanlış görmediysem bide virüstotal isterler az sonra ve içinde harita olduğundan şüpheliyim niye paylaşırlarki ama almışlar zaten paylaşın gitsin :D

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
3. resimdeki hammadde mi çok büyük olmuş ortadakiler lapis sanırım yanlış görmediysem bide virüstotal isterler az sonra ve içinde harita olduğundan şüpheliyim niye paylaşırlarki ama almışlar zaten paylaşın gitsin :D
KingOfCraftı ben açtım ben paylaştım güvenen indirir güvenmeyen indirmez. Olay bukadar basit. .jar dosyalarında vurusun ne işi var.
vurus .exeye bulaşır

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
KingOfCraftı ben açtım ben paylaştım güvenen indirir güvenmeyen indirmez. Olay bukadar basit. .jar dosyalarında vurusun ne işi var.
vurus .exeye bulaşır
helal olsun helal olsun beeeeeee[DOUBLEPOST=1406198126,1406195990][/DOUBLEPOST]
vurus .exeye bulaşır
kardes Dosyalar açılmıyor Winaraın içindekileri masaüstüne atılmıyor! neden ?? olmuyo
hata veriyor[DOUBLEPOST=1406198423][/DOUBLEPOST]kardes dosyaları Winrar.rar olarak kayıt etmişsin winrar.zip olarak kaydet öyle mediafire upload et lütfen

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ya canım çekti indiriyim dedim MediaFire koyarmısın ya turbobit çok gıcık bi site habire reklam falan çıkıyo bide yavaş indiriyo ben ordan indirmek istemiyom.

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya canım çekti indiriyim dedim MediaFire koyarmısın ya turbobit çok gıcık bi site habire reklam falan çıkıyo bide yavaş indiriyo ben ordan indirmek istemiyom.
o deyilde dosyalar bozuk
winrar.zip yaması gerek dosyakarı yoksa hata verir gene

PanFapster

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
zip olarak kayit edeermisin + mediaya kayit et kardeşim .jar nedir ya!

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
En kısa zamanda virüstotal ekleyiniz. Aksi taktirde konu arşive taşınabilir.