Kil Seed

enescrafter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

1.7.2 sürümünde eklenen Killi Biyom yani Mesa Biyomudur.
Seed: "-249268903129840538"
Kordinatlar: x:"133,50569" y:"64,000" z:"78,37177"
Özellikler: Mesa nadirdir, hardened clay ve stained clay dan üretilmistir. Nadiren kaktüsler ile kızıl kum, düz kum yerine oluşacaktır. Bu bileşim nadir clayın diğer kaynakları olduğundan kullanışlıdır. Ancak Mesanın nadir bulunması nedeniyle bulunması zordur. özellikleri mcwiki den çevirdim :)

Nasıl Gidilir?
Doğduğunuz yerden arkaya doğru gidin dağı geçin ve düzlüğe gelin düzlükte biraz ilerleyin lavın biraz ilerisinde kil biyomunu göreceksiniz. Yada verdiğim kordinatları kullanarak gidebilirsiniz.

Yeni bulduğum seed daha kolay DİREK MESA da doğuyorsunuz
Seed: "-4730482703392221068"

Son düzenleme:

Berkay803

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Survival'da Modern Mimari yapanlar için ideal.

İnferi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
rastgele açılan survvial lerin % 40 ında spawnın yakınında bulunuyor bu kil dağ lari o yüzden pek gerek olduğunu düşünmüyorum seed in çok kolay bulunuyor

enescrafter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
rastgele açılan survvial lerin % 40 ında spawnın yakınında bulunuyor bu kil dağ lari o yüzden pek gerek olduğunu düşünmüyorum seed in çok kolay bulunuyor
Saydın mı %40 diyorsun %40 olması imkansız o kadar uğraşmama rağmen zor buldum ayrıca videolarda 1.7.2 tanıtanlardan 1 saat uğraştık bulamadık diyenleri duydum hatta 1.7.2 tanıtımlarında Türkçe olanlarda hiç kil seedi göremedim

İnferi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Saydın mı %40 diyorsun %40 olması imkansız o kadar uğraşmama rağmen zor buldum ayrıca videolarda 1.7.2 tanıtanlardan 1 saat uğraştık bulamadık diyenleri duydum hatta 1.7.2 tanıtımlarında Türkçe olanlarda hiç kil seedi göremedim
ben denemiştim 7 dünya açtım 4 ünde yakında buldum

Mufak

Marangoz
En iyi cevaplar
0
güzel seed,emek vermşsin

Son düzenleme:

enescrafter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Güncel yeni resimler eklenmiştir grafiklerin chunk renderini yükseltiyim dedim 2 saat dolmasını bekledim anca resimler bu kadar oldu

Son düzenleme:

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
%40 Öznel olasılık Saymasına Gerek Yok Tahminlerle Tecrübelerle Yapılayn Bir Tahmin Bu